Skopelos Town

“Świetnie”
The Muses — recenzja

The Muses
Nr 6 wśród 80 Restauracje (Skopelos Town)
Kuchnie: Tania restauracja, Grecka, Owoce morza
Polecane, biorąc pod uwagę: Piękny widok
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje

Świetne jedzenie, genialna obsługa. Jagnięcina przepyszna. Prawdziwa grecka atmosferapozdrawiamy obslugę

Dziękujemy, maciekm305

Zrecenzowano 1 września 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam z żoną dwa dni temu, wspaniała atmosfera, miła muzyczka w tle i grilowana ośmiornica i kalmary po prostu super, a przede wszystkim świetna obsługa, szczególnie Pan Yannis, serdecznie polecamy, miejsce bardzo godne odwiedzenia podczas pobytu w Skopelos

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 354jacekl
Zrecenzowano 26 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce, wspaniała obsługa, pyszne jedzienie. Polecam każdemu, komu zależy na najwyższej jakości owocach morza . Doskonała selekcja win, świetni somellierzy.
Thank you Giannis for amazing experience! We had amazing time!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Monika K
Zrecenzowano 2 lipca 2018

Wróciliśmy z żoną po roku. Nadal najlepsze jedzenie w Skopelos. Obsługa powyżej wszelkich ocen. Stoliki nad morzem z romantycznym widokiem na zachód słońca nad miastem. Szefowa kuchni trafiła do mojego serca (przez żołądek). Jedliśmy też w innych restauracjach - mamy porównanie.

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, Bogdan B
Zrecenzowano 17 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie 10/10 Obsługa 10/10
Najlepsza Musaka i makarony szczególnie "spagetti skopelos "
Na pewno jeszcze odwiedzimy

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, aneczka72

The Muses — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Skopelos Town, Skopelos

Byłeś(-aś) w The Muses? Podziel się wrażeniami!