Al Baraka Hotel(Houmt Souk)(Świetna cena!)
93 USD
198 USD
  • Śniadanie w cenie
Djerba-Erriadh(Houmt Souk)(Świetna cena!)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 26/07
Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
41 USD
Dar Atyqua(Houmt Souk)
115 USD
Zobacz ofertę
Le Grand Hotel(Houmt Souk)(Świetna cena!)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 28/07
68 USD
66 USD
  • Restauracja
405 USD
218 USD
  • Bezpłatny parking
Dar Chick Yahia(Houmt Souk)
Dar Bchira(Houmt Souk)
Zrecenzowano 1 czerwca 2018

Luksus w wydaniu tunezyjskim ... hotel ***** w całości zasługuje na tą kategorię ... wycieczka kupiona przez "wakacje.pl" przez biuro podróży TUI ... opieka rezydenta z dobrymi radami (nie opłaca się kupować wycieczek zorganizowanych , lepiej zrobić to na własną rękę) ... na przywitanie herbatka jaśminowa plus ręczniczki do odświeżenia ... czas oczekiwania na pokój ok 25 minut ... boy hotelowy odbiera bagaże i zawozi je do pokoju ... super obsługa ... pokój ... w zasadzie dwa ok 70 m2 z dwoma tarasami na ogród (płatne dodatkowe przed wylotem)... odnowiony przed sezonem ... podłoga z trawertynu ... czyściutko i schludnie ... duże szafy w garderobie ... ok 20 wieszaków ... dla nas wystarczająca ilość ... dużo półek ... sejf bezpłatny ... szlafroki ... kapcie do własnego użytku ... wygodne łóżko ... osiem poduszek plus zapas w szafie wraz z dodatkową kołdrą ... klima wg życzenia ... mini barek uzupełniany raz dziennie, room serwis 2-3 razy dziennie) ... woda gazowana i nie gazowana ... cola i fanta ... łązienka czyściutka ... bajka ... pierwszy dzień ... obiadek serwowany przez 12 - 15 kucharzy ... wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni ... wybór posiłków olbrzymi ... przez sushi , krewetki , grill (pycha burgery wołowe) i cokolwiek zapragniesz ... prościej wymienić to czego tam nie było ... duża ilość owoców - pyszne truskawki ... do posiłków serwowane wina, piwa, napoje, soki itd. ... hotel nastawiony na turystów z Francji ... ale było też ok 10 Polaków , kilku Rosjan i Niemców ... trafił się też Czech :-) ... obsługa będzie jeszcze bardziej miła jeżeli docenimy ją np. 10 TDN (ok 3 EURO) ... drinki same "przychodzą" plus extra oliwki , serek czy orzeszki ziemne ... wieczorem animacje ... gra na fortepianie , saksofonie , harfa itd. ... dobre alkohole serwowane w wersji All (hotel ma tylko taką opcję) ... whisky 43% importowane ... gin , tonic , wódka podobnie ... kolorowe drinki ... bomba jak dla mnie ... plaża strzeżona od naganiaczy wycieczek ... np. wyprawa na targ na około 1/2 dnia 50 Euro ... za te pieniądze można mieć 4 razy tyle jadąc taxi na własną rękę ... tanie taksówki ... wiem , że brzmi to jak niezła reklama ... ale taki jest fak. POLECAM

• Data pobytu: maj 2018, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, nautilius77
Zrecenzowano 1 maja 2018

Bez przekonania wybraliśmy ten kierunek. Na miejscu przeżyliśmy szok, oczywiście pozytywny. Czytałam opinie o hotelu, ale jak to jest z opiniami...każdy ma swój punkt widzenia. Byliśmy zaskoczeni, że wszystko się zgadzało.Opis hotelu, wygląd pokoi, pozytywne opinie o personelu i świadczonych usługach. Hotel jest piękny, czysty, rozległy. Pomimo swojej wielkości nie odczuwało się tłoku. Zaskoczeniem były latające wróble, które o dziwo zachowywały się profesjonalnie i nie brudziły gości:). Jedzenia mnóstwo, dla wszystkich coś się znajdzie. Świeżo pieczone pieczywo, na bieżąco przygotowywane potrawy. Dużo świeżych owoców. Przy kolacji na zewnątrz girl, a na nim smakołyki. Ciasta, lody, świeże soki i koktajle, owoce morza. Oczywiście nie brak też alkoholu. Hotel dla dorosłych więc spokój, cisza, bez nachalnych animacji. Jak ktoś chciał to mógł uczestniczyć w proponowanych zajęciach. Piękne otoczenie i teren hotelu. Plaża sprzątana każdego ranka. Nie ma na niej dużo nagabujących tubylców, dba o to hotelowa ochrona. Jak dla nas wszystko na wysokim poziomie. Czuliśmy się bezpiecznie i z żalem opuściliśmy to miejsce. Polecam wszystkim zmęczonym, tu wypoczniecie. Ja już bym wracała.....

• Data pobytu: kwiecień 2018, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
2  Dziękujemy, iwonata
Zrecenzowano 29 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pełny komfort, piękne wnętrza, czystość i doskonała kuchnia. Obiekt położony nad brzegiem morza, przy szerokiej, piaszczystej plaży. W kwietniu był spory wiatr, na plaży brak wiatrochronów, nie ma też toalety, na brzegu szczątki roślin wyrzuconych przez morze. W barach pyszna kawa, parzona jak należy, nawet na plaży.Przy basenach napoje w szkle.Dla mnie to ważne. Hotel przytulny, wszędzie blisko. Posiłki doskonałe, ryby i sery pyszne.Goście to głównie Francuzi i Niemcy.Spokój, cisza,obsługa wspaniała, choć w restauracji w godzinach " szczytu" ledwo nadążają. Wnętrza wyjątkowe, stylowe, dopracowane w najmniejszych szczegółach.Wieczorami muzyka na żywo, w dzień zajęcia dla aktywnych. Hotel dla dorosłych, co mi bardzo odpowiada. Nawet gdyby nie można było wyjść poza obiekt, to chętnie tam wrócę.

Data pobytu: kwiecień 2018, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, anka2701
Zrecenzowano 27 kwietnia 2018

Dzisiaj wróciliśmy z tego naprawdę wspaniałego hotelu a byliśmy już w bardzo wielu hotelach arabskich.Ten jest świetny i piszę aby polecić tym którzy jeszcze nie wybrali sobie wakacji.Lokalizacja ,plaża , zakwaterowanie z widokiem na ogród z basenikami przy bungalowach, dostęp darmowy do WiFi , leżaków ,parasoli , codziennie muzyka na żywo wieczorem ale w ciągu dnia lekka akceptowalna nie męcząca muzyczka.Jedzenie wspaniałe kuchnia francusko-arabsko-śródziemnomorska ze stanowiskiem i dobrym wyborem dla wegetarian , czystość, bezpieczeństwo , brak nahalnego handlu przy plaży z białym piaskiem oraz wspaniała obsługa przy barach a pani Karima i jej kolegą wspaniałe serwowali ryby w różnych postaciach w restauracji. Pozostały miłe wspomnienia i fotografie może jeszcze kiedyś ....

Wskazówka dotycząca pokojów: Ładne pokoje, piękna plaż i wspaniała kuchnia oraz obsługa
  • Data pobytu: kwiecień 2018, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, mbaryluk
Zrecenzowano 12 czerwca 2016

Na powitanie w hotelu dostaliśmy wilgotne, zimne ręczniczki do odświeżenia się i dla ochłody jeszcze zimny napój.Zameldowanie przebiegało bardzo sprawnie, i choć byliśmy około południa od razu dostaliśmy pokoje. Hotel jest bardzo ładny, odnowiony, czysty i gustownie urządzony. Pokoje są przestronne, bardzo czyste i eleganckie, dobrze wyposażone we wszystkie potrzebne sprzęty. Lodówka codziennie była uzupełniana w napoje (woda gazowana i niegazowana, Coca cola i Fanta) W pokoju znajdował się również czajnik z filiżankami i zapasem kawy, herbaty i cukru, a dla nas czekała butelka czerwonego wina, talerz owoców i kilka ciasteczek. Było to bardzo miłe powitanie. Łazienka również przestronna, z suszarką, kapciami, szlafrokami i kosmetykami na wyposażeniu. Ręczniki 1-2 razy dziennie wymieniane, a wieczorem prześcielane łóżka i pozostawiane cukiereczki na poduszkach. Na ręczniki plażowe otrzymaliśmy karty, do zdania w recepcji przy wyjeździe i wymieniać je można było bezpłatnie wg. potrzeby.
Restauracja główna - wyśmienita!!! Jedzenie wspaniałe, w niezliczonym asortymencie, w dużej ilości przygotowywane na naszych oczach na świeżo!!! Kelnerzy bardzo mili i uczynni. Żadnych sensacji żołądkowych nie było.
Pracownicy recepcji bardzo sympatyczni, szczególnie miła była pani, którą serdecznie pozdrawiam i dziękuję za szybkie załatwienie usterki w pokoju.
Mniej sympatyczny za to był pan od aerobiku, któremu najwidoczniej pomyliło się po co tam był. Poza tym, wszyscy pracownicy byli mili, życzliwi, uśmiechnięci i pomocni.
Hotel jest przeznaczony dla osób dorosłych (dzieci brak), więc jest cisza i spokój, nawet bez napastliwej muzyki i nawoływania.
Cały teren hotelu był ogrodzony, strzeżony i pilnowany przez strażników i psy.
Hotel polecam wszystkim, nawet osobom najbardziej wymagającym .

Wskazówka dotycząca pokojów: Dobry widok na morze jest chyba tylko z drugiego piętra, więc choć hotel leży bezpośrednio przy plaży to widok na morze jest rarytasem.
  • Data pobytu: czerwiec 2016, podróż z ukochaną osobą
4  Dziękujemy, Anam0r