“Miejsce wspaniałe, ceny wysokie”
7th Heaven Cafe — recenzja

7th Heaven Cafe
Nr 2 wśród 9 Restauracje (Peroulades)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce ulokowane na klifie, widok nieziemski. Jest to jedno z najbardziej popularnych miejsc na Korfu, więc wiadomo że będą tu wysokie ceny. Warto przyjść 2 godziny przed zachodem słońca, bo później nie ma igły wcisnąć jest tyle ludzi.

Dziękujemy, ms123sm

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal znajduje się na klifie, z którego roztacza się zniewalający widok na morze i zachód słońca. Warto zjawić się tu około 2 godziny przed zachodem i zająć dobre miejsce, ponieważ jest to lokal, w który im bliżej zachodu słońca tym więcej ludzi. Wszystko to ma swoją cenę, dość wysoką lokal nie należy do tanich.

Dziękujemy, Janusz S
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Sok pomarańczowy plus kawa. Odbierane bezpośrednio w barze. Smaku nie pamietam, więc raczej zwyczajne. Ale miejsce bajka. Taras pleksi malutki, ale miejsc wolnych w kawiarni mnóstwo. Ceny średnie. Woda mineralna 0,50 EUR za butelkę, zimniutka.
Więcej luzu na urlopie życzę, swobody i uśmiechu. Będziemy bardziej zadowoleni z życia i świata.

Dziękujemy, Navigate586594
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Widok piękny, chociaż myśleliśmy, że przeszklony taras jest większy. W dwie osoby ciasno, zdjęcie i koniec, bo następni czekają. Na początku kazano nam się przesiąść, bo wyżej można siedzieć tylko jak się zamawia jedzenie. Już tym byłam zniesmaczona. Zostawię mniej pieniędzy to mam usiąść bez widoków w gorszym miejscu. Czekaliśmy na 2 mrożone kawy 35 min, po czym wyszliśmy...

Dziękujemy, angelabella2017
Zrecenzowano 4 maja 2019

Po 20 minutach oczekiwania na kelnera wyszliśmy stamtąd zniesmaczeni i nadal głodni. Mogę tylko napisać to, że ceny dosyć wysokie. Jedzenia nie kosztowałam z wyżej wymienionych powodów!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Sabina F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michellelot, public relations, 7th Heaven CafeOdpowiedź udzielona 23 maja 2019

We appreciate your feedback and we will consider it to improve our services. Our apologies for the inconvenience and hope to welcome you again in our place.

7th Heaven Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w 7th Heaven Cafe? Podziel się wrażeniami!