Przepiękne widoki....musicie to zobaczyć na żywo !

Polecam wszystkim , którzy są w okolicy. Podjedźcie zobaczyć.....nie pożałujecie :) Widoczki... Przeczytaj więcej

turystkazpolski
Piękny widok

Zrecenzowano: 19 czerwca 2019
mweroonika
Brzeg, Polska

Zrecenzowano: 19 czerwca 2019

To był ostatni punkt naszej całodniowej wyprawy, niestety nie schodziliśmy na dół, podziwialiśmy piękne klify z punktu widokowego. Widok zapierający dech w piersiach, jest to najdalej wysunięte miejsce na północ na wyspie. :)

Dziękujemy, mweroonika
Zrecenzowano: 12 grudnia 2018

Na błękitnej wodzie malują się białe statki dodając jeszcze większego uroku tego miejsca. Droga jest długa i dość wyczerpująca w upalny dzień, ale mimo wszystko warto jest dotrzeć do dolnej partii klifów. Można się rozłożyć na ręczniku i podziwiać widoki. Wejście do wody jest także możliwe, najlepiej mieć odpowiednie obuwie bo klify są śliskie. Warto zobaczyć! Co jakiś czas podpływa niewielką łódka, która oferuje rejs do Sidari więc nie trzeba się "wspinać" pod górę :)

Dziękujemy, Aneta Ł
Zrecenzowano: 20 września 2018

Cudowne klify i formacje skalne do tego lazurowa woda zejście/wejście momentami dość strome ale widoki warte każdego metra drogi.

Dziękujemy, Marekp93
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe widoki na klify i zatoczki z lazurowa wodą, widok jest trochę ograniczony jeżeli patrzymy z góry ale z łodzi jest obłędnie, ewentualnie z drona.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, Bartłomiej K
Zrecenzowano: 22 lipca 2018

Ciekawe formacje skalne. Warto odwiedzić to miejsce. Można zobaczyć z góry, co zajmuję chwilę, bo można dojechać autem. Lub też zejść niżej, ale to już dłuższy spacer

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, Magdalena W