Cudowna plaża i widoki !

piękne widoki

Zrecenzowano: 12 grudnia 2018
Aneta Ł

Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Super miejsce na plażowanie. Ogromne klify, piasek i błękitna woda - czego chcieć więcej. Niedaleko od Sidari. Na wzniesieniu bar z jedzeniem i napojami ale przeszklonym punktem widokowym. Polecam spędzić tutaj jeden z wakacyjnych dni.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, szymaacm
Zrecenzowano: 12 grudnia 2018

Po długiej pieszej wycieczce (30 km) dotarłam do loggas beach1 Miejsce warte odwiedzenia przede wszystkim ze względu na piękną panoramę! Niewielki kamienisty brzeg pozwala na kąpiel. Czasami jest to niemożliwe przy większych falach. Pobliska restauracja z klimatycznym wystrojem oraz szklanym niewielkim tarasem. Warto zobaczyć

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Aneta Ł
Zrecenzowano: 20 września 2018

Wrażenia wizualne na 10 gwiazdek, zachód słońca no cóż jak zachód słońca nic spektakularnego. Bar - ceny przesadzone. Ogólnie polecam dla widoków.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Marekp93
Zrecenzowano: 22 lipca 2018

Można odwiedzić to miejsce, które jest w podobnej lokalizacji jak Sidari czy Cape Drastis. Piękne, strome klify. W dół można zejść schodami. Jest tawerna z szklaną platformą

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
1  Dziękujemy, Magdalena W
Zrecenzowano: 18 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Plażowanie na tej plaży jest w zasadzie czasem nie możliwe ale warto ją zobaczyć choćby że względu na sam widok i restaurację na klifie.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, buuli