pierwsze nurkowanie odważnego i mniej odważnej

Zrecenzowano: 4 września 2019
faniluap
Super miejsce

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019
ewakukaki
Grecja

Zrecenzowano: 4 września 2019

George i Panos, dziękujemy za niesamowitą przygodę! Polecamy tych panów, są profesjonalni, mają bardzo indywidualne podejście do każdego, przy tym zawsze uśmiechnięci i dodają otuchy w chwilach zwątpienia. Nawet przy wietrznej pogodzie znajdą miejsca, gdzie morze jest spokojne!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, faniluap
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GEORGE P, Ιδιοκτήτης, Royal Octopus DIVE CENTEROdpowiedź udzielona 5 września 2019

Dziękujemy za miłą recenzję ... Mamy nadzieję, że znów razem zanurkujemy !!!!

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Wspaniale miejsce bardzo pomocna i profesjonalna oobsługa mają wspaniale miejsca nurkowe zawsze wszystko przygotowane miejsce czyste sprzet dobrej jakosci przyjacielska atmosfera gorąco polecam!!!!

Dziękujemy, ewakukaki
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GEORGE P, Ιδιοκτήτης, Royal Octopus DIVE CENTEROdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Dziękuję Ewie za recenzję.
Od teraz będziemy razem dużo nurkować !!!!!

Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za wspaniałe nurkowanie dla całej rodziny. Było pięknie, czuliśmy się bezpiecznie, polecam!

Dziękujemy, Joanna Zuzanna M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GEORGE P, Ιδιοκτήτης, Royal Octopus DIVE CENTEROdpowiedź udzielona 4 sierpnia 2019

Dziękujemy za odwiedzenie naszego centrum nurkowego ... Mam nadzieję do zobaczenia wkrótce !!!!

Zrecenzowano: 19 czerwca 2019

Doskonała, profesjonalna firma. Świetna kadra, a co dla mnie ważne - rewelacyjne podejście do dzieciaków.
George i Janos znają się na rzeczy. Na pewno do Was wrócimy:)
Pozdrawiam
Sławek

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, bessert76
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GEORGE P, Ιδιοκτήτης, Royal Octopus DIVE CENTEROdpowiedź udzielona 20 czerwca 2019

Drogi Sławku, dziękuję za miłe słowa ... Staramy się jak najlepiej, żebyś nas polubił i wrócił do nas.
Zadbaj o swoje miłe dzieci !!!!!

Zrecenzowano: 31 maja 2019

Polecam z czystym sumieniem, panowie bardzo mili i profesjonalni. Nurkowanie w jaskiniach było cudowne. Jeśli szukasz centrum naukowego to to jest najlepsze.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Marek S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GEORGE P, Ιδιοκτήτης, Royal Octopus DIVE CENTEROdpowiedź udzielona 1 czerwca 2019

Marek dziękujemy za miłą recenzję ... Jesteśmy zadowoleni, że podobało nam się nasze nurkowanie. Mam nadzieję odwiedzić Chanię i nas ponownie w przyszłości !!!!!