“Bardzo bobry hotel na spokojne wakacje”
Chrispy World — recenzja

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 6 dodatkowych witryn!
Chrispy World
Miejsce nr 5 wśród 12 hoteli w Kolymbari
Zrecenzowano 6 sierpnia 2017

Hotel położony jest w bardzo małej miejscowości, w okolicy nie ma typowej dla większych kurortów infrastruktury turystycznej,jest za to spokojnie i cicho, można się odciąć od zgiełku dnia codziennego.Bardzo blisko do wszystkich największych atrakcji zachodniej Krety. Chrispy World składa się z 8 budynków, pokoje są duże ładnie umeblowane jednak moim zdaniem to takie dobre 3 gwiazdki a nie 4 jak reklamują go biura podróży. Widziałem pokoje we wszystkich budynkach i tylko tym z własnym basenem w ostatnim budynku w stronę morza dałbym 4 gwiazdki,,Mimo to jest czysto i przyjemnie, klimatyzacja w każdym pokoju wliczona w cenę, bezproblemowa wymiana ręczników i pościeli. Recepcja zawsze sympatyczna i pomocna.Barmani SUPER!!Hotel nastawiony głównie na gości z Francji i animacje są tylko po francusku. Proszę pamiętać że animacje oferuje francuskie biuro podróży dla swoich gości a nie hotel!!! W animacjach mógł uczestniczyć jednak każdy kto tylko chciał .W hotelu są 3 baseny 2 duże i jeden mniejszy w starszej części, wszystkie czyste zadbane tak jak całe otoczenie hotelu.Goście mają też do dyspozycji boiska do siatkówki,piłki nożnej i tenisa.Za wypożyczenie sprzętu do tenisa 7 euro.Jedzenie dobre, wybór dań też ok. W obiekcje są 2 restauracje, brakujące potrawy natychmiast btły uzupełniane W opcji All co wieczór 4 drinki do wyboru,bardzo słabej jakości i to jest do zmiany.Napoje to greckie odpowiedniki znanych marek,
Plaża żwirkowa (200m od hotelu) z czyściutką woda, praktycznie bezludna, bardzo szybko robi się jednak głęboko.Na plaży nie ma hotelowych leżaków, można je wypożyczyć w sąsiednim obiekcie lub zamówić coś w barze obok i korzystać z leżaków za free.
Internet bardzo wolny.
Ogólnie moja rodzina i nasi znajomi jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym hotelu, ale ja doskonale wiedziałem gdzie jadę i czego mogę oczekiwać.
Bardzo dziękuje całemu personelowi za wspaniale spędzony czas!!!

Wskazówka dotycząca pokojów: Przy budynkach w górę od recepcji(w stronę głównej ulicy)trochę śmierdzi z kanalizacji
  • Data pobytu: lipcu 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, fphbaja

Zrecenzowano 29 lipca 2017

Hotel na pewno nie jest 4* - wprawdzie pokoje sprzątane codziennie (oprócz niedziel) panie robią to po łebkach - ok 5 dni w naszym pokoju leżała kupka kurzu przy schodach..(z ciekawością obserwowaliśmy kiedy zniknie) . O zmianę pościeli musieliśmy poprosić w recepcji po 7 dniach...

W hotelu napisy są po francusku, obsługa posługuje się j. francuskim i w ogóle WSZĘDZIE byli Francuzi. W barze pierwsi obsługiwani-Francuzi, wyproszono nas z krzeseł przy barze wieczorem gdyż Francuzi mieli jakiś "wieczorek" i tańczyć musieli właśnie tam. Raz na jakiś czas jeden z basenów wyłączony z użytku bo - Francuzi mają aqua aerobik

W zasadzie w okolicy nie ma nic. Plaża w odległości ok 400 m miała być piaszczysto-kamienista okazała się kamienista. Droga na plaże wzdłuż drogi ze śmietnikami hotelowymi. Brak leżaków i parasoli na plaży, generalnie brudno, ale za to bezludnie.
W okolicy są trzy minimarkety - 1 hotelowy i 2 w pobliżu przystanku autobusowego. Do najbliższego miasteczka ze sklepami , aptekami i restauracjami około 6 km.
Panie w recepcji uprzejme i pomocne. Braman obsługuje wybiórczo. Trochę męcząca pani ze spa - codziennie nagabywała o masaże.

Na terenie hotelu 2 restauracje - główna i włoska. We włoskiej non stop 2 rodzaje pizzy, wysuszone nugetsy z kurczaka i zestaw makaronów - przez cały 12 dniowy pobyt non stop te same. Restauracja główna zatłoczona, trzeba było stać k w kolejce do dań. Ciągle te same potrawy. Generalnie monotonnie, bardzo tłusto i niesmacznie. Z owoców ciągle jabłka, arbuzy i pomarańcze.
Często puste dystrybutory z kawą, winem i piwem.

Dla dzieci oprócz basenów i malutkiego placu zabaw dla najmłodszych (w pełnym słońcu) nie ma nic. Basen w ciągu 12 dni raz czyszczony chlorem. Generalnie brudno, tłoczno. Mała ilość parasoli, leżaków w miarę nie brakowało. Oprócz rozrywek dla Francuzów w ich języku atrakcji brak.

dostaliśmy maisonette - pokój dość duży (z antresolą) dla 4 osób. Niestety wieczorami i nocą żeby spać na antresoli trzeba było tak nastawić klimatyzację, że na niższym poziomie robiła się lodówka. Oprócz łóżek i stolika lodówka i szafki kuchenne. W szafie sejf za opłatą. Łazienka w stanie raczej złym - grzyb i rdza

• Data pobytu: lipcu 2017, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, dragon000000
Zrecenzowano 5 lipca 2017

ładny hotel ale trudno trafić . w Rapaniana byliśmy samochodem o północy ,budynek przy głównej drodze to nie ten ,,Crispy World,, był zamknięty ..gdyby nie taksówkarz to nasza noc była by w samochodzie . do tego ,,Crispy World,, trzeba skręcić w prawo jadąc od Chanii za tym innym Chrispy World w wąską drogę i jedzie się prosto i przed betonowym ogrodzenie w prawo i jeszcze raz w prawo po lewej zostawiając morze , żadnych znaków dojazdu . hotel ładny ,obsługa bardzo dobra ,czysto i przyjemnie . w nocy dostaliśmy jedzenie za co bardzo dziękujemy . nie podobało nam się że mając ,,half board ,, nawet wody nie ma za darmo . to powinno być obowiązkowo napisane w ofercie hotelu bo tak to ludzie są oszukiwani . jedzenie dobre i urozmaicone ,ładna plaża kamienista blisko ,parking na miejscu

• Data pobytu: sierpniu 2016, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, jasio2161
Zrecenzowano 14 lutego 2017

Pobyt w sierpniu 2014 więc opinia sprzed 3 lat. Lokalizacja samego hotelu to właściwie wieś bo tak można określić Rapaniana. W otoczeniu hotelu żadnych atrakcji, brak sklepów. Plaża kamienista, dosyć szybko opadające dno więc dla dzieci miejsce do kąpieli dosyć niebezpieczne. W pobliżu hotelu przystanek autobusowy linii KTL, która oferuje bardzo dużo połączeń. Hotel posiada części : 3 i 4 gwiazdkową. Co do części 4 gwiazdkowej: duże dwa baseny, ilość leżaków wystarczająca , nie było problemu z miejscami w sezonie. Czystość basenu zadowalająca ale sam basem był rzadko czyszczony. Pokoje czyste, wyposażenie takie sobie ale czego oczekiwać po greckim standardzie. Trochę uciążliwy był rankiem zapach "szamba"-mieliśmy pokój z balkonem na część zarośniętą różnymi krzakami stąd może ta niedogodność. Jedzenie bardzo dobre i napewno każdy znajdzie coś dla siebie. Na miejscu boisko do koszykówki i do siatkówki. Polecam obowiązkowo wycieczki na lagunę Balos, wąwóz Samaria, plaża Elafonisii i Falasarna. Najbardziej czasochłonna jest wycieczka do wąwozu Samaria ale naprawdę warto. Wszystko można sobie zoorganizować samemu także nie warto korzystać z wycieczek oferowanych przez lokalnych rezydentów. Generalnie polecam.

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam część hotelu czterogwiazdkową. Chyba nie warto przepłacać za apartamenty.
  • Data pobytu: lipcu 2016, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, RobertZabrze
Zrecenzowano 19 grudnia 2016

Jestem bardzo zadowolona z pobytu w hotelu Chrispy World.
Obiekt czysty, zadbany, 2 baseny (przy jednym hotelowy bar). Serwis pokoju- codziennie. Byłam w nim 2 tygodnie i nie mogę napisać złego słowa.
Korzystałam z opcji all inclusive- świetna opcja, jedzenie urozmaicone, codziennie w barze inne drinki (minusem było podawanie ich w plastikowych kubeczkach), obsługa uśmiechnięta i sympatyczna.
Przylecieliśmy bardzo późno, pomimo tego czekała na nas ciepła kolacjia- duuży plus :)
Chrispy World napisze szczerze jest umiejscowiony w wiosce, w najbliższej odległości nie ma ani knajpek ani turystycznych maisteczek, ale za to morze jest po drugiej stronie ulicy i jeśli ktoś chce naprawdę wypocząć- odpocznie od zgiełku i hałasu z pewnością.
Świetna baza do wycieczek.
Szczerze mogę polecić hotel!

Wskazówka dotycząca pokojów: pokoje od południa mają widok na morze
  • Data pobytu: lipcu 2016, podróż z ukochaną osobą
3  Dziękujemy, Zuzanna Ś
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Kolymbari — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 0,8 km
Aphea Village
Nr 9 z 12 w lokalizacji Kolymbari
Liczba recenzji: 40
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Chrispy World? Podziel się wrażeniami!

Chrispy World — dodatkowe informacje

Adres: Rapaniana, Kolymbari, Platanias, Kreta 730 06, Grecja
Numer telefonu:
Lokalizacja: Grecja > Kreta > Prefektura Chania > Platanias > Kolymbari
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Obsługa pokojowa Spa Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Nr4 wśród hoteli na plaży w miejscowości Kolymbari
Zakres cen: 207 zł–701 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Chrispy World 3*
Liczba pokoi: 173
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Chrispy World. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Chrispy World Hotel Chania Town
Chrispy World Chania

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?