“ładny hotel ale ...”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 6 dodatkowych witryn!
Chrispy World
Miejsce nr 5 wśród 12 hoteli w Kolymbari
Zrecenzowano 5 lipca 2017

ładny hotel ale trudno trafić . w Rapaniana byliśmy samochodem o północy ,budynek przy głównej drodze to nie ten ,,Crispy World,, był zamknięty ..gdyby nie taksówkarz to nasza noc była by w samochodzie . do tego ,,Crispy World,, trzeba skręcić w prawo jadąc od Chanii za tym innym Chrispy World w wąską drogę i jedzie się prosto i przed betonowym ogrodzenie w prawo i jeszcze raz w prawo po lewej zostawiając morze , żadnych znaków dojazdu . hotel ładny ,obsługa bardzo dobra ,czysto i przyjemnie . w nocy dostaliśmy jedzenie za co bardzo dziękujemy . nie podobało nam się że mając ,,half board ,, nawet wody nie ma za darmo . to powinno być obowiązkowo napisane w ofercie hotelu bo tak to ludzie są oszukiwani . jedzenie dobre i urozmaicone ,ładna plaża kamienista blisko ,parking na miejscu

• Data pobytu: sierpniu 2016, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, jasio2161

Zrecenzowano 14 lutego 2017

Pobyt w sierpniu 2014 więc opinia sprzed 3 lat. Lokalizacja samego hotelu to właściwie wieś bo tak można określić Rapaniana. W otoczeniu hotelu żadnych atrakcji, brak sklepów. Plaża kamienista, dosyć szybko opadające dno więc dla dzieci miejsce do kąpieli dosyć niebezpieczne. W pobliżu hotelu przystanek autobusowy linii KTL, która oferuje bardzo dużo połączeń. Hotel posiada części : 3 i 4 gwiazdkową. Co do części 4 gwiazdkowej: duże dwa baseny, ilość leżaków wystarczająca , nie było problemu z miejscami w sezonie. Czystość basenu zadowalająca ale sam basem był rzadko czyszczony. Pokoje czyste, wyposażenie takie sobie ale czego oczekiwać po greckim standardzie. Trochę uciążliwy był rankiem zapach "szamba"-mieliśmy pokój z balkonem na część zarośniętą różnymi krzakami stąd może ta niedogodność. Jedzenie bardzo dobre i napewno każdy znajdzie coś dla siebie. Na miejscu boisko do koszykówki i do siatkówki. Polecam obowiązkowo wycieczki na lagunę Balos, wąwóz Samaria, plaża Elafonisii i Falasarna. Najbardziej czasochłonna jest wycieczka do wąwozu Samaria ale naprawdę warto. Wszystko można sobie zoorganizować samemu także nie warto korzystać z wycieczek oferowanych przez lokalnych rezydentów. Generalnie polecam.

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam część hotelu czterogwiazdkową. Chyba nie warto przepłacać za apartamenty.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: lipcu 2016, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, RobertZabrze
Zrecenzowano 19 grudnia 2016

Jestem bardzo zadowolona z pobytu w hotelu Chrispy World.
Obiekt czysty, zadbany, 2 baseny (przy jednym hotelowy bar). Serwis pokoju- codziennie. Byłam w nim 2 tygodnie i nie mogę napisać złego słowa.
Korzystałam z opcji all inclusive- świetna opcja, jedzenie urozmaicone, codziennie w barze inne drinki (minusem było podawanie ich w plastikowych kubeczkach), obsługa uśmiechnięta i sympatyczna.
Przylecieliśmy bardzo późno, pomimo tego czekała na nas ciepła kolacjia- duuży plus :)
Chrispy World napisze szczerze jest umiejscowiony w wiosce, w najbliższej odległości nie ma ani knajpek ani turystycznych maisteczek, ale za to morze jest po drugiej stronie ulicy i jeśli ktoś chce naprawdę wypocząć- odpocznie od zgiełku i hałasu z pewnością.
Świetna baza do wycieczek.
Szczerze mogę polecić hotel!

Wskazówka dotycząca pokojów: pokoje od południa mają widok na morze
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: lipcu 2016, podróż z ukochaną osobą
3  Dziękujemy, Zuzanna Ś
Zrecenzowano 17 października 2016

Urlop spędziłam we wrześniu z koleżanką.Spotkałysmy się tam z bardzo miłą obsługą.Zaprowadzono Nas po obiedzie do pokoju.Pokoj bardzo ładny,czysty na piętrze z pięknym balkonem i widokiem.Cisza i spokoj .Łazienka mała ale wystarczajaca dla Nas i z Kabiną prysznicową.pokoj sprz,atany był co dziennie.Jesli chodzi o wyżywienie to bardzo smaczne i ciepłe.Ja bardzo lubie warzywa więc dla mnie super [sałatka grecka,pyszne oliwki,no i rozne rodzaje mies i ryb]Pogoda była super w tym czasie bo po 30-33 stop .a napoje zimne piwo i inne wystarczyły.Tak naprawdę to w pokoju przebywałyśmy bardzo mało tylko na kąpiel i sen bo od rana do bardzo pozna przebywało się na plazy lub z poznanymi znajomymi na spacerach lub barzePlaża .choć kamienista korzystałyśmy z wielka przyjemnością ponieważ przy basenach ludzie zostawiali reczniki i na lezakach nie było miejsca.Coz jeszcze mogę dodac ,opieka Itaki oceniam na 5+ ,wycieczki fakultatywne super oprócz Heraklionu i Knossos nie za taką cenę 70 EURLepiej wybrać inną ale polecam Elofonisi-pieknie,Kreta nieznana i Rethymno nocą-piękne a do Chnii można autobusem lokalnym bilet w jedną stronę 2.80 EUR.Cudowne nabrzeże portowe za małe pieniądze zamiast 27 EUR.Jeszcze Laguna Balos i Gramvousa-polecamMy tam spedziłysmy cudowny urlop i tam wrócimy jeszcze.

• Data pobytu: wrześniu 2016, podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, Malgorzata S
Zrecenzowano 2 października 2016

Czytam i czytam te opinie rodaków i tak się zastanawiam.. najlepiej zapłacić 1200 zł (czyli tyle co za kwatere nad polskim morzem) i oczekiwać 5 gwiazdkowego Hiltona.
Hotel wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenia. Trafiłem zamiast do standardu do pokoju rodzinnego... Pokój czyściutki, codziennie sprzątany. Firanki jak firanki, nie wiem czego oczekuje Pan piszący poniżej... może złotej nitki w środku. Pokoje faktycznie się nagrzewają, ale wystarczy włączyć klime... chyba że ktoś w ciągu dnia przebywa w pokoju... ja pomiędzy 9 a 22 spędzałem może ze 20 minut. Owe sutereny to pokoje faktycznie w takim troche przyziemiu ale rozmawiałem zarówno z Duńczykami jak i Francuzami i nikt nie narzekał... pokoje mają odnowione łazienki... meble starsze ale czysciutkie.
Jedzenie jak na Grecje jest naprawde bardzo dobre... Nie wiem co można więcej od 4* oczekiwać... Śniadania jak na Grecje bardzo obfite.... duży wybór. Na kolacje wybór najczęściej z 4,5 rodzajów mięs, ryb, kilka sałatek, dużo warzyw.
Co do alkoholu dla mnie super opcja... w ciągu dnia piwko, ouzo i brandy, dodatkowe drinki po 18... dzięki temu nikt nie chodził od rana narąbany a dzieci mogły się spokojnie bawić :)
Na terenie hotelu 3 baseny, jeden w starszej części (ten faktycznie wymaga liftingu), dwa nowsze (jeden spokojny drugi animacyjny), Baseny jak na tą ilość osób naprawde spore. W Najnowszej części kilka pokoi z prywatnymi basenami. Do plaży 200 metrów, plaża kamienista, obok leżaki z hotelu Cavo Spada, oraz leżaki z baru, wystarczy zamówić coś, a leżaki free...
Okolica... jak to w Grecji, 2 restauracje 2 sklepy... do Kolymbari ok 1,5 km (piękna cerkiew), tam też kilka knajpek.... raczej grecka wieś aniżeli kurort, najlepiej wynająć samochód :)
Obsługa recepcji super, uśmiechnięta, Francuscy animatorzy naprawde bardzo ok :) (Wiadomo że to nie Tunezja). Obsługa baru wieczorem bardzo sympatyczna.

• Data pobytu: wrześniu 2016, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Marcin K
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Kolymbari — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 0,8 km
Aphea Village
Nr 9 z 12 w lokalizacji Kolymbari
Liczba recenzji: 40
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Chrispy World? Podziel się wrażeniami!

Chrispy World — dodatkowe informacje

Adres: Rapaniana, Kolymbari, Platanias, Kreta 730 06, Grecja
Numer telefonu:
Lokalizacja: Grecja > Kreta > Prefektura Chania > Platanias > Kolymbari
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Obsługa pokojowa Spa Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Nr4 wśród hoteli na plaży w miejscowości Kolymbari
Zakres cen: 210 zł–693 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Chrispy World 3*
Liczba pokoi: 173
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, Booking.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Chrispy World. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Chrispy World Hotel Chania Town
Chrispy World Chania

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?