Chrispy World
Euphoria Resort(Kolymbari)
  • Restauracja
Golden Rose(Kolymbari)
Zrecenzowano 17 października 2016

Urlop spędziłam we wrześniu z koleżanką.Spotkałysmy się tam z bardzo miłą obsługą.Zaprowadzono Nas po obiedzie do pokoju.Pokoj bardzo ładny,czysty na piętrze z pięknym balkonem i widokiem.Cisza i spokoj .Łazienka mała ale wystarczajaca dla Nas i z Kabiną prysznicową.pokoj sprz,atany był co dziennie.Jesli chodzi o wyżywienie to bardzo smaczne i ciepłe.Ja bardzo lubie warzywa więc dla mnie super [sałatka grecka,pyszne oliwki,no i rozne rodzaje mies i ryb]Pogoda była super w tym czasie bo po 30-33 stop .a napoje zimne piwo i inne wystarczyły.Tak naprawdę to w pokoju przebywałyśmy bardzo mało tylko na kąpiel i sen bo od rana do bardzo pozna przebywało się na plazy lub z poznanymi znajomymi na spacerach lub barzePlaża .choć kamienista korzystałyśmy z wielka przyjemnością ponieważ przy basenach ludzie zostawiali reczniki i na lezakach nie było miejsca.Coz jeszcze mogę dodac ,opieka Itaki oceniam na 5+ ,wycieczki fakultatywne super oprócz Heraklionu i Knossos nie za taką cenę 70 EURLepiej wybrać inną ale polecam Elofonisi-pieknie,Kreta nieznana i Rethymno nocą-piękne a do Chnii można autobusem lokalnym bilet w jedną stronę 2.80 EUR.Cudowne nabrzeże portowe za małe pieniądze zamiast 27 EUR.Jeszcze Laguna Balos i Gramvousa-polecamMy tam spedziłysmy cudowny urlop i tam wrócimy jeszcze.

• Data pobytu: wrzesień 2016, podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, Malgorzata S
Zrecenzowano 2 października 2016

Czytam i czytam te opinie rodaków i tak się zastanawiam.. najlepiej zapłacić 1200 zł (czyli tyle co za kwatere nad polskim morzem) i oczekiwać 5 gwiazdkowego Hiltona.
Hotel wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenia. Trafiłem zamiast do standardu do pokoju rodzinnego... Pokój czyściutki, codziennie sprzątany. Firanki jak firanki, nie wiem czego oczekuje Pan piszący poniżej... może złotej nitki w środku. Pokoje faktycznie się nagrzewają, ale wystarczy włączyć klime... chyba że ktoś w ciągu dnia przebywa w pokoju... ja pomiędzy 9 a 22 spędzałem może ze 20 minut. Owe sutereny to pokoje faktycznie w takim troche przyziemiu ale rozmawiałem zarówno z Duńczykami jak i Francuzami i nikt nie narzekał... pokoje mają odnowione łazienki... meble starsze ale czysciutkie.
Jedzenie jak na Grecje jest naprawde bardzo dobre... Nie wiem co można więcej od 4* oczekiwać... Śniadania jak na Grecje bardzo obfite.... duży wybór. Na kolacje wybór najczęściej z 4,5 rodzajów mięs, ryb, kilka sałatek, dużo warzyw.
Co do alkoholu dla mnie super opcja... w ciągu dnia piwko, ouzo i brandy, dodatkowe drinki po 18... dzięki temu nikt nie chodził od rana narąbany a dzieci mogły się spokojnie bawić :)
Na terenie hotelu 3 baseny, jeden w starszej części (ten faktycznie wymaga liftingu), dwa nowsze (jeden spokojny drugi animacyjny), Baseny jak na tą ilość osób naprawde spore. W Najnowszej części kilka pokoi z prywatnymi basenami. Do plaży 200 metrów, plaża kamienista, obok leżaki z hotelu Cavo Spada, oraz leżaki z baru, wystarczy zamówić coś, a leżaki free...
Okolica... jak to w Grecji, 2 restauracje 2 sklepy... do Kolymbari ok 1,5 km (piękna cerkiew), tam też kilka knajpek.... raczej grecka wieś aniżeli kurort, najlepiej wynająć samochód :)
Obsługa recepcji super, uśmiechnięta, Francuscy animatorzy naprawde bardzo ok :) (Wiadomo że to nie Tunezja). Obsługa baru wieczorem bardzo sympatyczna.

• Data pobytu: wrzesień 2016, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Marcin K
Zrecenzowano 16 sierpnia 2016

Na stronie www Hotel pokazuje nową część. Hotel ma też inną część starą i tą opiszę. Jest szansa ,że trafi się na pokój w piwnicy (wilgoć ), albo pod dachem gdzie klimatyzacja nie jest w stanie schłodzić pokoju. Pokój 4 osobowy rodzinny to bardzo zły wybór. Łazienka bardzo mała, ręczniki szorstkie,meble stare a firanki to szmaty. Baseny duże ale na krawędziach brudne. Jedzenie smaczne. W restauracji mimo upału nie jest włączona klimatyzacja.

• Data pobytu: czerwiec 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Moqa S
Zrecenzowano 26 lipca 2016

Byliśmy tam ze znajomymi w zeszłym roku w lipcu. Hotel pośrodku niczego, tzn. ze dwa,trzy sklepiki, do większych miasteczek trzeba jechać autobusem. Na upartego można iść na spacer drogą, plażą trudno, bo gorące, osypujące się kamienie nie ułatwiają chodzenia.
Uwaga: hotel składa się z dwóch części: starej i nowej. Stara bliżej ulicy i wiecznie coś tam śmierdziało. Niektóre pokoje w suterenie. Basen z odpadającymi kafelkami. Nie polecam.
Nowa część z basenem ale nie za dużym, raczej gęsto było. W głębi jeszcze jeden basen, mniejszy ale bardziej kameralny. Na trawniku rośnie tam mała palma i to była nasza ulubiona miejscówka. Z dala od krzyków, głośnej muzyki a jednocześnie blisko baru ;-). Proszę opiekujcie się palmą, ona odpłaci się Wam miłym cieniem.
Pokoje bez zarzutu, tyle, że małe i wszyscy mieliśmy siniaki pok kolanami od potykania się o łóżka. Klimatyzacja bez zarzutu. Wifi tylko w łazience.
Jedzenie takie sobie - mocno takie sobie. Byłam już w kilku hotelach w Grecji i mam porównanie. Na śniadanie jajka w jednej z wersji: na twardo, jajecznica z proszku, placek jajeczny albo sadzone. Sadzone były dobre ale wypadały co czwarty dzień. Ciasta i owoce też bez szału - kawa i ciasto w ciągu dnia to tzw. babka. Naprawdę można trafić lepiej. A - i jeszcze stanowisko, gdzie kucharz miał przygotowywać potrawy na widoku - stał smutny pan, mieszał codziennie makaron i tyle z tej atrakcji.
Polscy animatorzy starali się uprzyjemniać czas, był też klub dla dzieci ale my nie korzystaliśmy. Drinki okropne, z góry narzucone, gotowe w nalewakach. Lepiej kupić sobie RAKOMELLO i spożywać na zdrowie. Z lodem z baru. Niechętnie ale dają;-)
Rakomello to lokalna nalewka, z miodem, migdałami i czym tam sobie wymyślicie. Do kupienia w pobliskich sklepikach. Wieczorne animacje dość nudne, brak miejsca do tańczenia. Ale można posiedzieć przy stoliku, smakować Rakomello i np. grać w kości, co czyniliśmy.
Jak wyjdziecie z hotelu i skręcicie w lewo, to po przejściu kilkuset metrów, po prawej stronie ulicy znajdziecie knajpkę. Wchodzi się po schodkach. Przepyszne krewetki tam podają.

Wskazówka dotycząca pokojów: W nowej części hotelu jest przyjemniej
  • Data pobytu: sierpień 2015, podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, joanna192
Zrecenzowano 22 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Właśnie wróciliśmy z hotelu. Po przeróżnych opiniach nie byłam pozytywnie nastawiona jednak po przyjeździe do hotelu wszystko się zmieniło. Hotel na prawdę wart swojej ceny, bardzo czysty i zadbany, Panie na recepcji prze miłe i bardzo pomocne szczególnie Maria :) jedzenie bardzo smaczne nigdy niczego nie brakowało cały czas wszystko podawane było na bierząco bar sałatkowy przepyszny!
Plaża kamienista dla niektórych może wydawać się dzika i bezludna ale była bardzo urokliwa szczególnie podczas zachodu słońca piękne widoki.
Jedyny malutki minusik jaki przyznaje to bardzo słaby zasięg wifi.
Ogólnie wakacje cudowne jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni planujemy za rok wybrać się znów na kręte do tego samego miasteczka ponieważ było tam bardzo spokojnie i kameralnie.
Ps. Mieliśmy pokój standard z pięknym widokiem(wstawiam fotkę)

Data pobytu: lipiec 2016
6  Dziękujemy, Klaudia W