“Sushi z twistem”
Izakaya Sushi — recenzja

Izakaya Sushi
Zamów online
Nr 1 wśród 4 Restauracje (Kiełczów)
Opis: Azjatycka restauracja Izakaya Sushi Kiełczów, w której zasmakujesz wyjątkowe dania kuchni Japońskiej jak Sushi. Swoją pasję do perfeksji w przygotowaniu wyjątkowych potraw sushi pielęgnujemy od ponad 10 lat. Jako zgrany team trzech sushi masterów proponujemy wyjątkową podróż w azjatyckie smaki będąc w naszej restauracji Sushi w Kiełczowie niedaleko Wrocławia.
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie z twistem, wiec jesli lubicie sushi ale macie ochote zjesc lepiej niz przecietnie i cos innego niz w standardowej karcie to na pewno miejsce dla Was! Na dodatek przesympatyczna ekipa, ktora zawsze doradzi i dopasuje danie do Waszych wymagan. Wciaz malo jest miejsc z takim podejsciem do klienta jak Izakya, wiec wszystkim polecam!

Dziękujemy, Julitha

Zrecenzowano 29 czerwca 2019

Fantastyczny lokal!
Moje odkrycie roku!
Najlepsze sushi, super atmosfera, cudowne miejsce!

Zamówione do domu - tak samo na najwyższym poziomie

Polecam!

Dziękujemy, Pejtek
Zrecenzowano 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny klimat i wystrój . Rewelacyjne i świeże sushi w wielu wersjach. Pyszna zupa miso. Pierożki bardzo smakowały dzieciom. Pierwszy raz spotkałem taki wybór japońskich whisky oraz sake. A deser sushi z bananów powala na kolana! Oj jest to godne miejsce w Kiełczowie. Do tego w sezonie letnim zapowiadany jest grill z ogródkiem .

1  Dziękujemy, luki282018
Zrecenzowano 21 lutego 2019

Wow, wow i jeszcze raz wow. Sushi przepyszne, kolorowe, przepięknie podane. Pierożki azjatyckie zniknęły w 3 sekundy. Wszystko niesamowicie świeże. Nasze kubki smakowe przeżyły ekstazę. Polecamy w 100%

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, STAFFIK
Zrecenzowano 19 lutego 2019

Jedzenie nie jest dobre, jest wyśmienite. W końcu jest gdzie zjeść sushi w mojej okolicy. Obsługa przemiła i profesjonalna. Bogate i wyszukane menu. Przegrzebki, ośmiornica - niebo w gębie. Na pewno będziemy wracać

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, I_Klim87

Izakaya Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kiełczów, Województwo dolnośląskie
Kiełczów, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Izakaya Sushi? Podziel się wrażeniami!