“Jest jedzenie, są napitki, jest miła obsługa”
Bar Sandwich — recenzja

Bar Sandwich
Nr 6 wśród 9 Restauracje (Peio Fonti)
Kuchnie: Bar
Zrecenzowano 9 września 2019

Zatrzymaliśmy się na lunch. Zjedliśmy, wypiliśmy, zostaliśmy poczęstowani limonczello a potem dłuższą chwilę porozmawialiśmy z właścicielką. Okazało, się, że Pani jest węgierką (ale już znaturalizowana na włoszkę). Rozmawialiśmy trochę po włosku, trochę po rosyjsku, trochę po angielsku, udzieliliśmy też kilku "konsultacji językowych" bo Pani obecnie uczy się intensywnie polskiego. Tak, że rodacy nie zdziwcie się jak tam zawitacie i zostanie przywitani "czym mogę państwu służyć".

Dziękujemy, 50krzysztofo
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WalterB2649, Responsabile relazioni con la clientela, Bar SandwichOdpowiedź udzielona 10 września 2019

grazie mille!

Zrecenzowano 20 lutego 2017

Bardzo dobra pizza w tym lokalu. Zaskakiwała nas mała ilość gości, ale dopiero po otrzymaniu rachunku poznaliśmy przyczynę pustki w lokalu. Mimo wszystko zamówiliśmy tu 10 różnych rodzajów pizzy (dla każdego po jednej). Wszystkie były pyszne. Średnia cena za jedną pizzę to 8 EUR.

Termin wizyty: luty 2017
1  Dziękujemy, Sylwia B
Odpowiedź menedżera:Odpowiedź udzielona 23 maja 2017

diki pekne

Walter e Margherita

Zrecenzowano 1 tydzień temu

Termin wizyty: październik 2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WalterB2649, Responsabile relazioni pubbliche, Bar SandwichOdpowiedź udzielona 6 dni temu

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WalterB2649, Responsabile relazioni pubbliche, Bar SandwichOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Bar Sandwich — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bar Sandwich? Podziel się wrażeniami!