“Obiad rodzinny”
Zajazd Witosa — recenzja

Zajazd Witosa
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Wojcieszyce)
Opis: Restauracja Zajazd Witosa to idealne miejsce dla każdego kto ceni jakość i smak spożywanych posiłków. Porcje zaspokoją nawet tych wiecznie nienasyconych a smak rozpieści nawet najbardziej wymagające podniebienia. Tylko u nas Wasze pociechy mogą oddać się beztroskiej zabawie w osobnym pokoju zabaw gdzie czeka na nie mnóstwo atrakcji. Górna sala z widokiem na całą panoramę Karkonoszy jest miejscem wprost wspaniałym na spotkania rodzinne, imprezy itp.,a na co dzień dla osób szukających chwili spokoju przy smacznym posiłku. Ponad to posiadamy piękny, słoneczny taras otoczony zielenią, gdzie walory smakowe okrasi równie wspaniały widok. Czegóż chcieć więcej ...ZAPRASZAMY
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Polecam! Wszystko bardzo smaczne, idealnie podane, zachowana estetyka.Pani kelnerka miła i bardzo się stara:)

Dziękujemy, Magdalena C

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyjątkowo pyszne miejsce. Rzadko jadam z mięs coś poza drobiem ale tu warto było zaryzykować bo polędwiczki wieprzowe były rewelacyjne. Kolega też nie narzekał na specjalność - pół kaczki. Obsługa bardzo pomocna i miła. Ładne widoki na tarasie a jedyny mankament niezależny od gospodarzy to osy. Ogólnie polecam!

Dziękujemy, obywatelGC
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Jedzenie pyszne, porcje bardzo duże i syte, miła obsługa, wyśmienita szarlotka. Z chęcią zawitamy jeszcze przy okazji pobytu w górach. Polecamy!!

Dziękujemy, Werka2702
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Bez dwóch zdań topowa restauracja w tym rejonie. Każde z dań, które zamówiliśmy, było na bardzo wysokim poziomie, a kaczka przerosła moje dotychczasowe doświadczenie, skądinąd zdobyte również w dobrych restauracjach. Smaku dodaje sympatyczny i znający angielskie poczucie humoru kelner, występujący niekiedy w roli Manuela, a niekiedy Basila Fawlty'ego. Śmiało polecam i chętnie tam wrócimy, ale jest jeden warunek: nie wspominajcie o wojnie!

Dziękujemy, JachJot
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mieszkamy niedaleko ale bardzo lubimy przyjeżdżać do Zajazdu i zjeść tak pyszne, smaczne i wysublimowane dania. Jak zwykle wszystko było świeże i podane z gracją. Personel na 6+. Serdecznie polecamy ❤️

Dziękujemy, Agunia84

Zajazd Witosa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Piechowice, Województwo dolnośląskie

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Zajazd Witosa? Podziel się wrażeniami!