Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trzy gwiazdki !Pamiętajmy że to nie pięć gwiazdek,i tak z małym dystansem powinno się podejść do tego hoteliku,który jest warty by spędzić w nim parę dni,by pozwiedzać okolice i miasteczka i to pociągiem bo jest blisko stacja kolejowa. Całą perełka i aututem tego hotelu jest plaża na klifie,coś wspaniałego i fantastycznego :) mała,naturalna,bez tłumów,z pieknym klifem i wodą, krysztal i turkus . CUDO!!!!Hotelik czysty , obsługa bardzo miła i życzliwa,jedzenie hmmm jak na Włochy które kochają warzywa i przyprawy,to mało tego było ,powiedziałbym ,że kuchnia polska bogatsza ;) Może kwestia regionu Kalabrii.Ale jedzenie jest ;) śniadania włoskie na słodko, a kolacje rybki i owoce morza ok ,mięs ich nie polecam jałowe bez smaku.Reasumujac w koło zielono i widokowo i kameralnie. Polecam na parę dni do tygodnia góra;)

Dziękujemy, Malgorzata M
Zrecenzowano: 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny hotelik.Kameralny.Rodzinny.Super animacje.Mały ale przyjemny basen.Piekna plaża pod klifem jak i oddalone troszke Formicoli beach i Riaci beach.Piekna okolica.Capo Vaticano-cudo.Woda lazur.KALABRIA PIEKNA.WYSPY LIPARYJSKIE I SYCYLIA-FANTASTYCZNE.NO I WULKAN STROMBOLI-NIESAMOWITY.JEDZENIE DOBRE-ALE NIE ZAWSZE.OBSŁUGA ITAKI 1 KLASA.Hotel pieknie położony w pieknym kwiatowym ogrodzie na klifie.Serdecznie polecamy.P.s.-prosić o pokoje z dala basenu.Głośne animacje w lipcu i sierpniu no i muzyka.Chyba że ktoś lubi.pokoje ok.klima,tv,tarasik,łazienka,suszarka,wc.

Dziękujemy, wojk78
Zrecenzowano: 14 października 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel wybraliśmy dla pięknego położenia na klifie i nie zawiedliśmy się. Oceniany w swojej kategorii * wypada dobrze. Ładny, czysty basen, piękna roślinność, warzywnik, cudowne położenie na klifie, piękna plaża. Bardzo dobry dojazd pociągiem do Tropei ( najszybsza opcja to pociąg, przejście na stacje bramka na plaże i do góry, bilety trzeba zakupić na mieście w Kiosku Tabaco). Obsługa dba o czystość. Bardzo dobre obiadokolacje, serwowane, wybór dzień wcześniej. Śniadanie bardzo słaby wybór, monotonne, codziennie to samo, ale głodni nie byliśmy, na pobyt tygodniowy ok, gdybyśmy byli dłużej to już gorzej. Najsłabszym ogniwem zdecydowanie pokój, mieliśmy pokój z tylu basenu, położony dobrze, ale bez okna. Nie spodziewaliśmy się ze to wogole możliwe. Wieczorowa porą nie bardzo jest co robić, do miasta droga dość nieciekawa. We wrześniu brak animacji, w hotelu nic się po kolacji nie dzieje. Nam to nie przeszkadzało, ale jeśli ktoś lubi nocne życie to nie miejsce dla niego. Sama miejscowość mała i bez uroku klasycznego włoskiego miasteczka, ale sympatyczna. Jednak walory plażowe powodują ze warto wybrać ten hotel na spokojny odpoczynek i dobre położenie względem Tropei.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, monikasF9188QJ
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2018

Pobyt w lipcu 2017.
Hotel bardzo ładny, położony na klifie. Przy hotelu jest ogródek, w którym można się poczęstować owocami ( w lipcu dojrzałe są gruszki, brzoskwinie), są tam mandarynki, cytryny, banany, granaty, oliwki. Basen mały, jedynie dla ochłody, ale z pięknym widokiem. Kiedy jest czyste niebo widać wulkan Stromboli. Pokój duży, z kuchnią, łazienką i tarasem. Plaża hotelowa bajeczna pod wysokim klifem, trochę kamienista, ale są miejsca piaszczyste. Zejście z góry dość strome, ale dzięki temu można podziwiać piękny widok. 15 minut spaceru plażą i ... kolejna cudowna plaża FORMICOLI. Piaszczysta, szeroka, z lazurową wodą. W okolicy hotelu znajduje się market Conad, gdzie można zrobić zakupy. W Santa Domenice są 3 pizzerie, w Tabacci można kupić bilety kolejowe na pociąg. Obsługa hotelu przemiła, mówiąca (słabo) po angielsku. Kelnerzy w restauracji na wysokim poziomie. Niestety jedzenie nie porywa. Śniadania codziennie- ogórek, pomidor, ser, szynka, jajecznica (zimna) dżem, miód i ...codziennie stary chleb oraz bardzo niesmaczna kawa. Obiadokolacje przeciętne- do wyboru z dwóch dań poprzedniego dnia. Ciekawe animacje, choć głośne, więc mogą przeszkadzać w pokojach przy basenie.Polecam ten hotel na krótkie wakacje.

Wskazówka dotycząca pokoi: dla osób ceniących ciszę i spokój polecam pokój w oddaleniu od basenu
Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, magdalena290
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wszystko bardzo fajnie. Miła obsługa, jedzenie też bardzo dobre i przepiękna plaża. Przy okazji... Nie wiem skąd te komentarze o potrzebnym sprzęcie taterniczym żeby tam zejść XD trochę stromo, ale w kilka minut jest się na pięknej plaży(najlepiej na zejście z klifu założyć adidasy). Dla leniwych hotel podwozi za darmo na publiczną plażę, jednak tam zdecydowanie więcej wczasowiczów. W razie czego z publicznej plaży można spacerkiem dojść do tej pod hotelem.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, 346kubar