“Ciekawe miejsce”
Asadero Casa Pepe — recenzja

Asadero Casa Pepe
Nr 8 wśród 18 Restauracje (Firgas)
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Lunch
Zrecenzowano 16 marca 2016 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy do tej restauracji o godzinie 15 przed otwarciem. Nie było to jednak problemem dla prawdopodobnie właściciela poinformował nas tylko ze nie masz wszystkiego z menu i ze menu jest po hiszpańsku wiec to nam nie pomoże. Wiec ustaliliśmy z nim co chcemy zjeść po czym po chwili przyniósł rożne rodzaje mięsa do wyboru które ma nam upiec:) Typowy lokal raczej dla mieszkańców niż turystów chociaż byliśmy poza sezonem i w trakcie tygodnie wiec mogę sie mylić. Bardzo miła obsługa pomocna polecająca lokalne produkty piwo rum. Warte odwiedzenia patrząc na dosyć skromny wybór miejsc w okolicy.

Termin wizyty: marzec 2016
Dziękujemy, maszkar20

Zrecenzowano 9 marca 2019

Termin wizyty: luty 2019
Zrecenzowano 23 listopada 2017

Termin wizyty: listopad 2017
Zrecenzowano 22 czerwca 2017

Termin wizyty: czerwiec 2017
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BLAKICA, Gerente, Asadero Casa PepeOdpowiedź udzielona 24 czerwca 2017

Zrecenzowano 14 marca 2017

Termin wizyty: luty 2017

Asadero Casa Pepe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Firgas, Gran Canaria

Byłeś(-aś) w Asadero Casa Pepe? Podziel się wrażeniami!