Zrecenzowano: 3 września 2019

Tropical odwiedziłem z rodzina na koniec tegorocznych wakacji. Pokój rodzinny Premium to doskonały wybór. Bardzo fajny standard , przestronność , dużo ręczników i bardzo czysto. Zdecydowanie polecam tą opcję. Spedziliśmy tam dwa dni. Jedzenie w restauracjach bardzo smaczne. Różnorodne. Ceny przystępne. Śniadanie wliczone w cene pokoju doskonałe. Nie wiem co jeszcze można by tam dołożyć. Ciekawe miejsce dla ludzi którzy szukaja czegoś poza basenami. Piekne rośliny i fauna. Amazonia na zewnątrz to fajne miejsce na relaks w słoneczny dzień. Ogólnie wrażenia bardzo fajne i polecam na krótki wypadzik.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nasz pokój znajdował się na trzecim poziomie nad szatniami. Spokojnie , cicho i wygodnie. Dostępna winda.
Dziękujemy, maxx30gda
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Najgorzej wydane w tym roku pieniądze. Dwa baseniki w środku, mała ilość leżaków,mała ilość atrakcji dla dzieci w wieku 8-12lat, które już po pół godzinie pytały :"i to już wszystko?".Powierzchnia mała, większą część zajmują miejsca noclegowe. Ani to wyspa ani aquapark.Byliśmy w wielu obiektach wodnych i ten na ich tle prezentuje się miernie. Reda czy Tatralandia zdecydowanie lepsze.

Dziękujemy, Anna K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SusanneL1813, Social Customer Relationship Management, Tropical IslandsOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dear Anna

Thank you for visiting Tropical Islands as well as taking the time for a short review.

To make things easier for our guests, all relevant information regarding a stay can be found in our flyers and on our website. Tropical Islands is rather a resort which holds the record for the biggest indoor rainforest in the world. The 4 pools indoor and outdoor, shops and restaurants are an important part of this resort, just like the animals, replicas of famous buildings and the different types of accommodations. We are sorry that we did not meet your expectations.

Thank you for your honest opinion. We hope to welcome you as our guest again in the near future.

Best wishes,
Your Tropical Islands Team

Zrecenzowano: 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy 3 dni z noclegiem w pokoju. Na początku mieliśmy jechać z synem 6 miesięcznym i tak tez zarezerwowaliśmy. Jednak zabraliśmy również chrześniaka - 7 lat. I tu okazało się na miejscu ze za dostawkę trzeba dopłacić 300 $ !!!
Zdjęcia w internecie lepsze niż rzeczywistość.
Baseny czyste i zadbane. Piękna roślinność. Myśle ze na pobyt całodniowy bez noclegu fajna sprawa.
Ceny w środku za jedzenie jak na polskie realia i zł bardzo wysokie.
Byliśmy raz i raczej nie wrócimy :)

1  Dziękujemy, Marcelzdobywaswiat
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SusanneL1813, Social Customer Relationship Management, Tropical IslandsOdpowiedź udzielona 10 lipca 2019

Dear guest

Thank you very much for your stay at Tropical Islands as well as taking the time for a short review.

We regret that you did not leave our house as a completely satisfied guest. Nevertheless, to ensure that our prices are compared to other holiday destinations and attractions in the lower middle, TNS regularly conducts concept and price tests – all regions of Germany are taken into account with different weights.

Thank you very much for your honesty, we would be pleased to welcome you as our guest again in the future.

Best regards,
Your Tropical Islands Team

Zrecenzowano: 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam z czystym sumieniem. Strefa zewnętrzna AMAZONIA wspaniała. Dla każdego coś miłego. I dla dzieci i dla dorosłych. Bardzo podobała mi się strefa tropikalna z żywymi zwierzętami. Jedyny minus (jak w każdym aquaparku) to kolejki do wszystkiego. Mimo to serdecznie polecam, i dla rodzin z dziećmi i dla singli czy też par.

Dziękujemy, Karola00
Zrecenzowano: 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Do Tropikalnej Wyspy wybraliśmy się w kilka rodzin. Pojechaliśmy aby zrobić frajdę dzieciakom, a w sumie wszyscy świetnie się bawiliśmy. Byliśmy w tygodniu, na dwa dni. W obiekcie było spokojnie, nie było tłumów. Najpierw poszliśmy na wodny plac zabaw, jednak dla mniejszych dzieci nie był to dobry wybór. Woda mocno chlapie, a wyższe wiadro wody na głowę może przestraszyć malucha. Dlatego zaopatrzenie w dmuchane rękawki i koła udaliśmy się na basen obok placu zabaw. Tam dzieci były bardzo szczęśliwe, pływały przy naszej asekuracji. Po kąpielach przyszedł czas na obiad w azjatyckiej restauracji (smacznie aczkolwiek bardziej dla miłośników ostrych potraw), dzieci wybrały posiłek z baru włoskiego. Podczas jedzenia towarzyszyło nam wiele gatunków ptaków, które zjadamy okruszki po dzieciach. Noc spędziliśmy w pokojach hotelowych, pokoje czyste, był czajnik,łazienka z suszarką, prysznicem, w lodówce woda i sok dla dzieci. Na łóżkach drobny poczęstunek w postaci wafelków.
Kolejnego dnia po wyśmienitym śniadaniu udaliśmy się na lagunę. Dzieciom podobało się pływanie w rwącwj rzeczce oraz bąbelki w jacuzzi. Potem obiad w dziecięcej restauracji, szaleństwo na placu zabaw, jazda elektrycznymi samochodzikami.
Był to bardzo udany pobyt. Mimo, że byliśmy dwa dni nie zdążyliśmy skorzystać ze wszystkich atrakcji. Dlatego wrócimy na Tropikalną Wyspę :)

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Magda S