Najniższe ceny za pobyt
Zarezerwuj najniższą cenę w tych witrynach
Hotels.com2 377 USD
Booking.com2 635 USD
StayForLong2 700 USD
Priceline2 635 USD
FindHotel2 377 USD
Hurb2 725 USD
Wyświetl wszystkie 14 ofert
Zrecenzowano: 1 października 2019

Gorąco polecam ten hotel!

Byliśmy we dwoje, jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru, to cudowne miejsce do wypoczynku, bardzo czysto, widok nieziemski. Można się zrelaksować przy basenie.
Na pewno tam wrócimy!
Dziękujemy za miłe chwile :)

Dziękujemy, 290katarzynan
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: eleonoradimarco, Responsabile relazioni pubbliche, Hotel Resort TonicelloOdpowiedź udzielona 27 grudnia 2019

Thanks for the amazing review!

Zrecenzowano: 1 października 2019 z urządzeń przenośnych

Usługi w hotelu są na najwyższym poziomie. Szczególne uznanie dla wyśmienitej włoskiej kuchni, która w tym sezonie wydaje się być wybitnie smaczna i prawdziwe włoska. Serdeczna i miła obsługa w restauracji hotelowej oraz przede wszystkim serwowane smaczne posiłki zachęcają do powrotu. Organizacja pracy w restauracji jest bardzo dobra, dania uzupełniane są na bieżąco, a obsługa kelnerska szybko i sprawnie przygotowuje stoliki dla kolejnych gości restauracji. Pozostanie chwile dłużej w restauracji po posiłku nie stanowiło problemu. Ponadto resort Tonicello położony jest w przepięknej lokalizacji z bezpośrednim dostępem do morza. Wspaniała lokalizacja, serdeczna obsługa oraz przed wszystkim wybitnie wyśmienita kuchnia zachęca do korzystania z tego konkretnie resortu.

Podpisuje się pod tym
Janek wraz ze znajomymi :)

Dziękujemy, Janek130880

Thanks for the nice review!

Zrecenzowano: 1 października 2019

Super prywatna plaża, miły personel, zawsze pomoże i pod ręką, nowe i czyste pokoje, pobyt znakomity, powrót zagwarantowany. Jedzenie bardzo dobre. Można się dobrze zabawić. Muzyka przy basenie wieczorami.

Dziękujemy, Weronika K

Thanks for the review!

Zrecenzowano: 1 października 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce na odpoczynek. Przepiękne morze i śliczna plaża, hotel zadbany , pokoje nowoczesne i czyste obsługa bardzo miła. Typowo włoskie jedzenie, regionalne przysmaki !Miejsce godne polecenia!

Dziękujemy, Simona9319

Thanks for the nice review!

Zrecenzowano: 27 września 2019

Spędziliśmy w tym roku cudowne wakacje w resorcie Tonicello. Lazurowe morze, piękna plaża, ale przede wszystkim rodzinna i miła atmosfera w hotelu. Pokoje zadbane i czyste, przepyszne wloskie jedzenie, animacja dla dzieci i to co nas ujęło najbardziej to gościnność Właścicieli i wszystkich pracowników hotelu. Polecam!!!

Dziękujemy, Katarzyna S

Thanks for the review!