“Dobra pizza w Rimini”
Pizza Italia — recenzja

Pizza Italia
Nr 5 wśród 45 Restauracje (Miramare)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje

Dobra pizza szczególnie margharita bardzo dobra ale obsługa trochę słabsza. Mimo wszystko warto polecić.

Dziękujemy, Adrian N

Zrecenzowano 19 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal niepozorny, na zadupiu. Zero wystroju, zero wyglądu, totalnie nie zachęcający wyglądem. Na kolację tutaj namówił mnie jednak Włoch tłumacząc, że jest to pizza prowadzona przez Neapolitanczykow. I to była najlepsza decyzja kulinarna jaką mogłem podjąć. Pizza przepyszna, pieczona w piecu opalanym drewnem, gdzie czas wypieku to tylko 3 minuty. Pizza przepyszna, niedużo składników, średnio cienkie ciasto. Przemiły Kelner, świetna atmosfera.
Jeżeli jesteś wieśniakiem ( nie mylić z mieszkańcami wsi) to nie przychodź tutaj, bo będziesz pisał potem głupoty typu
1. Co taka droga - 7 euro
2. Nie ma sosu czosnkowego
3. Kelner nie zna angielskiego - bo znać nie musi, jest angielskie menu i to wystarczy
4. Pizza nie jest krojona na kawałki - pewnie jak jesteś niepełnosprawny i kosiarka urwała ci obie ręce to Ci pizzę pokroja na trójkąty

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 78EsKa
Zrecenzowano 7 maja 2018

Świetna pizza na grubszym cieście w dobrej cenie! Duży wybór plus dania z kuchni neapolitańskiej. Obsługa nie do końca zna angielski:) Fajny klimat!

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Rezom-m
Zrecenzowano 11 września 2016 z urządzeń przenośnych

Ludzie piszą że najlepsza pizza i teoretycznie można byłoby się zastanawiać że wybrane przez grupę znajomych smaki były nie trafione ale grubość i jakość ciasta świadczy że nie jest to dobra pizza. Dodatkowo obsługa która nie rozumie nic po za włoskim decyduje na dwie gwiazdki.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, RadekK739
Zrecenzowano 9 września 2016

Poszliśmy z żoną do Pizza Italia zachęceni pozytywnymi opiniami Knajpka prosta w miarę czysta Obsługa nie bardzo zna angielski Pierwszego dnia zamówiliśmy pizzę 4 sery i capriciosa W smaku dobra, sery dobrej pomieszane w całości a nie podzielone na 4 części co nadawało ciekawy posmak Ciasto cienkie ale nie super cienkie z czego niby słyną włosi, nie przesuszone jak w wielu polskich knajpach Capriciosa poprawna, dużo składników W dniu następnym skusiliśmy się na margeritę i saltinboccę Margerita oczywiście w pełni poprawna Sos pomidorowy jest przepyszny Saltinbocca niestety w niczym saltinboccinnie przypominała Była to zwyczajna bułka nadziewana szynką i dodatkami opiekana w piekarniku Jedzenie w pizzeri ogólnie oceniam na dobre Pamiętajmy że włosi robią pizze typowo pod turystów i nie są to często typowe pizze włoskie Często są robione na bardzo grubym cieście Oczywiście nie są to pizze złe Te które jedliśmy w pizza italia były jednymi z bardziej przypominających typowo włoską pizzę Warto spróbować będąc tam sernika z ricotty i ziaren pszenicy czyli Pastiery. Do rachynku dolicza się 1 euro od osoby za nakrycie. Ogólnie oceniam knajpę pozytywnie i mogę ją z pewnością polecić

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, Daniel K

Pizza Italia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rimini, Province of Rimini

Byłeś(-aś) w Pizza Italia? Podziel się wrażeniami!