Najniższe ceny za pobyt
eDreams258 USD
Trip.com338 USD
Wyświetl wszystkie 14 ofert
Zrecenzowano: 16 lutego 2021

To jeden (najbardziej ekskluzywny) z całego połączonego kompleksu hoteli „Neptune”. Goście mogą korzystać z wszystkich atrakcji całego kompleksu. Hotel położony nad samym brzegiem oceanu plaża ładna dostępna i dla turystów i dla miejscowych. W czasie plażowania lokalni zaczepiają i zapraszają do zakupu swoich wyrobów bądź na wycieczkę zarabiając w ten sposób. Trzeba zaznaczyć że nie są nachalni, ale mili i sympatyczni. Na granicy hotelu i plaży czuwa ochrona z hotelu.
Wieczorami po plaży spacerują kraby.
Czystość w pokojach i w całym hotelu na 6+. Baseny czyszczone codziennie, ogród pielęgnowany cały czas.
Każda osoba czy to ochrona, recepcjonistka, kelner, barman, kucharz, basenowy, p. od sprzątania wszyscy bez wyjątku uprzejmi mili i pomocni.
Jedzenie w formie bufetu, b. dobre, różne. Można wybrać i europejskie i afrykańskie posiłki.
W ofercie All inclusive jedzenie i napoje dostępne non-stop od rana do północy. Alkohole od 10 AM.
Również w ofercie All inclusive można zamówić jedną kolację włoską i jedną kolacje tajską przygotowaną na wcześniejsze zamówienie.
Na terenie hotelu jest dużo małpek, są nie groźne, nie boją się za bardzo ludzi i zawsze kombinują jak „zwinąć” ciastko.
Byliśmy w idealnym momencie z punktu widzenia turysty. Walka z COVID spowodowała że było mało turystów.
We wszystkich punktach zachowywane były zasady odpowiedniego kontaktu z powodu COVID (hotele, restauracje, punkty widokowe)
Zdecydowanie polecamy na czas wypoczynku.

Termin pobytu: luty 2021
Dziękujemy, darekdw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Neptune Sales, Sales, Neptune Palm Beach Boutique Resort & SpaOdpowiedź udzielona 1 marca 2021

Thank you for your open feedback.
As a part of the leisure hotel industry, we are dependent on our customers' opinions.
We are grateful for their interest and for their sharing suggestions for improvement with us.
Many thanks for letting us know your experiences. We have forwarded your correspondence to the relevant departments.
We look very much forward to welcome you again in one of our Beach Resorts or Safari Lodges.

Zrecenzowano: 19 stycznia 2021

Mieszkaliśmy w Neptune Palm Beach Boutique 2 tygodnie. Hotel w stylu afrykańskiej wioski. Obsługa na najwyższym poziomie, spełniała wszystkie zachcianki gości. Bardzo dobre masaże w spa w rozsądnej cenie. Plaża ładna. Podczas pobytu byliśmy na 4-dniowym safari (Tsavo East, Amboseli, Tsavo West) z JT Safaris Julis Tact (100 metrów od hotelu po drugiej stronie ulicy). Polecam profesjonalna obsługa, super safari, niezapomniane przeżycia.

Termin pobytu: styczeń 2021
Dziękujemy, 344arturk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Neptune Sales, Sales, Neptune Palm Beach Boutique Resort & SpaOdpowiedź udzielona 2 lutego 2021

Zrecenzowano: 24 lutego 2020

Spędziliśmy w hotelu Neptune Palm 2 wspaniałe tygodnie w grudniu. Do hotelu przyjechaliśmy o 8.30 więc pokój jeszcze nie był dostępny,ale zameldowano nas i od razu dano opaski i zaprowadzono do restauracji na śniadanie. Powiedziano nam, że pokoje dostaniemy o 12.00 i tak też było. Hotel mały, ale bardzo ładny. Pokój w afrykańskim stylu. Zawsze było czysto, codziennie dokładana była woda, czyste mięciutkie ręczniki. Na powitanie w pokoju otrzymaliśmy talerz z owocami i wino co było bardzo miłym akcentem. Na balkonie oczywiście odwiedzały nas małpy które było niesamowite:) Jeśli chodzi o jedzenie bardzo nam wszystkim smakował. Zawsze były wolne stoliki, nigdy nie było kolejek, obsługa bardzo miła i sympatyczna, kiedy widzieli, że idziemy ( 6 osób) już przygotowywali dla nas stolik:). Teren hotelu piękny, a plaża bajeczna. Woda w oceanie cudownie ciepła, nigdy tak chętnie nie wchodziłam do wody jak tam. Basen też był ok, leżaki i ręczniki zawsze dostępne. Mogliśmy korzystać ze wszystkich 3 hoteli, ale nasz zdecydowanie najbardziej się nam podobał, gdyż była w nim cisza i spokój. Drinki serwowane w barze były bardzo dobre, w szczególności polecam drink Dawa, Wielką atrakcją dla nas były małpy, które biegały po hotelu. Ogólnie hotel bardzo polecam i z wielką chęcią bym do niego wróciła.

Termin pobytu: grudzień 2019
Dziękujemy, Jolanta S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Neptune Sales, Sales, Neptune Palm Beach Boutique Resort & SpaOdpowiedź udzielona 5 marca 2020

Thank you for your open feedback.
Many thanks for letting us know your experiences.

Zrecenzowano: 31 stycznia 2020 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam od 4 do 18 stycznia 2020. To piękny resort, z niewielkimi domkami, stylizowanymi na afrykańskie chaty, wewnątrz bardzo komfortowe. W każdym domku po 4 mieszkania dwuosobowe, z dodatkowym łóżkiem, np. dla dziecka. Całość bardzo zadbana, zlokalizowana w ogrodzie, blisko pięknej plaży. Wspaniałe baseny, super jedzenie w ładnej restauracji, dwa bary i kawiarnia. Cisza i spokój, świetna obsługa, bardzo czysto. Prawdziwie rajskie widoki i warunki. Gorąco polecam.

Termin pobytu: styczeń 2020
Dziękujemy, bronis_awaw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Neptune S, Director of Sales, Neptune Palm Beach Boutique Resort & SpaOdpowiedź udzielona 4 lutego 2020

Thank you for your open feedback.
Many thanks for letting us know your experiences.

Zrecenzowano: 31 marca 2019

hotel super wszystko ok. transfer godz.17.00 obcinają opaski 10.00 ostatniego dnia i praktycznie wyrzucają z hotelu rezydent TUI nie odbiera telefonu żadnej reakcji ze strony organizatora tj. tui żądają 110 $ dopłaty do posiłków-dramat .nigdy więcej z TUI-POLAND

Termin pobytu: luty 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Krystian M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Neptune S, Director of Sales, Neptune Palm Beach Boutique Resort & SpaOdpowiedź udzielona 3 maja 2019

Thank you for your open feedback.

On the check in and check out. Just like any hotel in the world also our resorts have a check in time and a check out time. You have been informed on this before your stay. We do offer our guests with a late departure the possibility to stay after checkout time and use and enjoy the all inclusive with unlimited food and drinks and the use of the pools and hotel services for a small supplement until your departure. As you will understand, just like in your home country, things are not for free unfortunately.