“...najlepsza restauracja w Taormina !!!”

Ristorante Castelluccio
Zarezerwuj stolik
śr., 16.10
20:00
Nr 1 wśród 6 Restauracje (Mazzaro)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Lunch, Śniadanie, Rezerwacje

Polecam serdecznie.
Smacznie,w przystępnych cenach a przede wszystkim świeżo!!!
Przepyszna pizza, w sumie najlepsza jaką jadłam kiedykolwiek.
Do tego wino i przepyszne ryby!
Spędziłam w Taorminie 10dni, jadłam w wielu restauracjach,ale ta wygrywa.
Z czystym sumieniem daje 10/10!

Dziękujemy, radomiankaaa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Castelluccio_2014, Proprietario, Ristorante CastelluccioOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Thanks for your words! Hope to see you soon!
Castelluccio's Staff

Zrecenzowano 4 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam owoce morze tam serwowane, bardzo dobry mix grillowanych
świeżych owoców morza, bardzo dobrze przyrządzone i przyprawione

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, MariuszC810
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Castelluccio_2014, Proprietario, Ristorante CastelluccioOdpowiedź udzielona 5 lipca 2018

Thank you very much for your review. Hope to see you soon!
Castelluccio's staff

Zrecenzowano 11 października 2017 z urządzeń przenośnych

Kuchnia przeciętna, wybraliśmy świeże ryby z grilla i były Ok ale słabo przyprawione ... plus coperto, woda i 1/2 wina stołowego 73 euro
Jest wiele fajniejszych miejsc w pobliżu z klimatem i włoskim smakiem ....

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, Midgardsrom
Zrecenzowano 30 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Knajpkę poleciła nam Polka mieszkająca w Taormine. Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Owoce morza wyśmienite

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, 173dariuszw
Zrecenzowano 22 września 2015 z urządzeń przenośnych

Tatar z tuńczyka czysta poezja. Bez zbędnych ozdobników w smaku wyczuwalna wysokiej jakości oliwa i pierwszej świeżości tuńczyk. Kolejnym daniem było linguine z homarem. Danie zasługujące na owacje na stojąco :) do tego Tenuta delle terre nero bianco. I czego chcieć więcej? Tiramisu :)

Termin wizyty: wrzesień 2015
Dziękujemy, BeataDarek

Ristorante Castelluccio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Taormina, Province of Messina

Byłeś(-aś) w Ristorante Castelluccio? Podziel się wrażeniami!