“Dobrze, ale nie za dobrze”

Restauracja Kryształowa
Nr 4 wśród 41 Restauracje (Świdnica)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja w super klimacie, obsługa miła, dobra lokalizacja. Niestety, czas oczekiwania na posiłek długi.
Wraz z rodziną zamówiliśmy zupę gulaszową, zupę meksykańską oraz pyzy drożdżowe z lodami i musem truskawkowym. Zupy dobre, ale pyzy to porażka. Twarde tak, że nie da się ich przekroić nożem, suche w środku, sprawiały wrażenie kupnych, a nie robionych na miejscu. Wielka szkoda.
Ceny dość przystępne, ale mogłyby być troszkę niższe.

Dziękujemy, karolkaae

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Naprawdę rewelacyjna jest restauracja Kryształowa. Posiłki kuchni polskiej, czeskiej i niemieckiej w bardzo dobrych cenach, jak za serwowane porcje. Lokal jest bardzo duży 3 sale wewnątrz i 2 spore ogródki na zewnątrz. mimo to w godzinach szczytu prawie cały lokal zajęty.
Wisienka na torcie było serwowanie na koniec własnej roboty wiśniówki. Genialnie smakowała i naprawdę poprawiała trawienie. Przed posiłkiem też serwowali darmową przystawkę ogórki kiszone lub małosolne oraz kiszona kapusta.

Dziękujemy, LeszekP79
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Uczestniczyłam w Kryształowej w rodzinnym obiedzie. Nie jestem w stanie powiedzieć ile czasu minęło aż do gości dotarły napoje (woda i cola) Po pół godzinnym oczekiwaniu przestałam zerkać na zegarek. Stół w oddzielnej sali został tak ustawiony, że kelnerka nie była w stanie dotrzeć do każdego gościa. Musieliśmy wyręczać obsługę i podawać sobie nawzajem talerze z jedzeniem. Za każdym razem gdy ktoś z gości chciał coś zamówić, gospodarz uroczystości biegał po lokalu i szukał kelnerki. W upalny lipcowy dzień wszystkie okna pozamykane, w pomieszczeniu strasznie duszno.Jedzenie ledwie poprawne. Zamiast zadowolona z rodzinnego spotkania wyszłam zmęczona.

Dziękujemy, A S
Zrecenzowano 31 lipca 2019

Pyszne jedzonko, porcje w sam raz. Dla dzieci dodatkowo zabawki do posiłku. Obsługa miła, szybka. Ciekawy wystrój. Bardzo przyjazna atmosfera.

Dziękujemy, Iza Z
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Fajny klimatyczny lokal. Klimatyzowany co jest dużym plusem.Obsługa bardzo miła. Schabowy pyszny a zapiekane ziemniaczki z boczkiem do tego chyba jeszcze pyszniejsze :) Wg relacji towarzyszy pierś zawijana z boczkiem wręcz sie rozpływała w ustach więc chyba dobre :D.
Do tego pyszna kapusta i ogórki kiszone przed jedzeniem i... wiśniówka po jedzeniu na lepsze trawienie.
Polecam z czystym sumieniem

Dziękujemy, Michał K

Restauracja Kryształowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świdnica, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Kryształowa? Podziel się wrażeniami!