“Kulinarne i estetyczne przeżycie na najwyższym poziomie”
Restauracja Rynek 43 — recenzja

Restauracja Rynek 43
Nr 1 wśród 41 Restauracje (Świdnica)

Pyszne, świeże i oryginalne jedzenie. Bardzo miła obsługa kelnerska świetnie doradzająca potrawy. Wszystko czego próbowałam było pyszne i nietypowe. Wszystko wykonane ze świeżych składników. Bardzo polecam to miejsce!

Dziękujemy, haniaairam

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety nie mogę potwierdzić dobrych opinii. Lokal minimalistyczny osadzony wystrojem w innej dekadzie ... kwestia gustu. Dwie osoby które przyszły na piwo, brak możliwości zapłaty kartą to zdecydowanie archaizm. Nie mogę polecić lokalu

Dziękujemy, pippi012
Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jest to jedna z najlepszych restauracji jeśli tylko lubisz coś więcej niż kotlet z ziemniakami i kiszoną kapustą. Interesujące połączenia smaków, krótka karta, świeże i lokalne produkty. Doskonałe desery i dobre wina. Fajny i klimatyczny ogródek w środku zabytkowego rynku. W restauracji Rynek 43 bywam regularnie i za każdym razem znajduje w karcie coś ciekawego i zaskakującego. Menu zmienia się co miesiąc, więc nie można się znudzić.
Polecam każdemu kto ceni sobie świeży, odważny i niebanalny smak kuchni regionalnej.

1  Dziękujemy, Mariusz K
Zrecenzowano 30 maja 2019

Nie wiem skąd te pozytywne opinie ? Byliśmy tam ze znajomymi drugi raz w przeciągu kilku miesięcy i ponownie się rozczarowaliśmy , a tylko ze względu na te opinie daliśmy tej restauracji drugą szansę . Pomińmy zimny wystrój wnętrza i niechlujne wejście oraz ogródek letni . Jedzenie tak banalne i przekombinowane , że nie ratuje go nawet to ( co się oczywiście ceni ) , że jest od początku do końca przygotowywane w tej restauracji . Karta krótka , było nas 9 osób , każdy zamówił zupę , drugie danie oraz deser , a na początek wzięliśmy 4 przystawki dla wszystkich , w tym strudel z kaszanki i tylko z tych 4 dań , ów strudel się obronił . Zupy mdłe , ale po przyprawieniu zjadliwe. Dania główne to zupełne nieporozumienie .Jedynie gładzica była smaczna , ale to chyba zasługa ryby samej w sobie , a nie umiejętności kucharza . Z deserów pyszne lody dyniowe , ciekawe ciasto świdnickie i sernik . Pozostałe desery wręcz beznadziejne . Potrawy chłodne w większości nieapetycznie podane . Do tego sztućce i zastawa z Koła Gospodyń Wiejskich , ewidentne oszczędzanie na personelu , jedna kelnerka przy wzmożonym ruchu , która dwoiła i się i troiła , aż dziw , że była miła dla gości . Pomagała jej , a raczej udawała , że pomaga sama właścicielka , z przylepionym nienaturalnie uśmiechem do twarzy .
Podsumowując: restauracja absolutnie niegodna polecenia i nie ratują jej , ani niskie ceny , ani lokalizacja , ani ciekawe wina .
Obroniła się tam tylko kelnerka , która była miła , starała się , była naturalna i serdeczna . To miejsce w żaden sposób nie jest przyjazne , odczuwa się wyraźnie złe wibracje zarówno w samym miejscu jak i w potrawach .Trzeciej szansy już nie damy , ale pewnie ze względu na lokalizację , ten dziwny twór nadal będzie „karmił ludzi „ .

1  Dziękujemy, norman1603
Zrecenzowano 30 maja 2019

Kwintesencja restauracji to jej SMAK. Rynek 43 serwuje wyjątkowe smaki, dzięki którym jedzenie staje się wyjątkową przyjemnością. Wnętrze restauracji nie rozprasza - przeciwnie skupia uwagę gości na celebrowaniu jedzenia. Jestem zachwycony smakami. Smak zauroczył także moich przyjaciół z Warszawy. Niemal każde wydanie szparagów jest wyjątkowe i chce się zjeść więcej. Polecam gorąco!

Dziękujemy, LukPrawnik

Restauracja Rynek 43 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świdnica, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Rynek 43? Podziel się wrażeniami!