Teren gdzie czas się zatrzymał

Piękny kościół piękny kościół zbudowane cały z drewna na zewnątrz klasyczny budynek z muru... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
Marek P
Wrocław, Polska
Piękny o dużej wartości historycznej

Piękny o dużej wartości historycznej, wart zobaczenia podczas wizyty w Swidnicy. Jak na małe... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Q1748DOtomaszs
Świdnica, Polska

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Przepiękny kościół zbudowany bez użycia drewna, piękny z zewnątrz jak i wewnątrz. Warto zatrzymać się na chwilę w środku i wysłuchać historii. Wejście bezpłatne.

Dziękujemy, Patrycja W

Obok stary cmentarz.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Lukasz_przewodnik
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Przepiękny barokowy kościół zbudowany z drewna. trzeba tam być i wysłuchać historii tego obiektu. Wewnątrz czuć ducha dawnej historii.
Naprawdę polecam.

Dziękujemy, Grzegorz M
Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Olbrzymi kościół zbudowany z drewna. Barokowy wystrój wnętrza.
Częściowo odrestaurowany. Ciekawa informacja audio dla zwiedzających. Niestety, górne piętra ciągle czekają na remont. Obok zabytkowy cmentarz.
Obiekt na liście zabytków UNESCO. Obowiązkowy punkt programu!

Dziękujemy, JoJa602
Zrecenzowano: 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

To co zobaczyliśmy przeszło nasze wyobrażenie. Pierwszy raz zobaczyłem taką budowlę i poznałem jej historię. Po prostu cudo. Wejście tylko za gotówkę. Warto posłuchać histpri tego miejsca. Co jakiś czas jest ta historia prezentowana.

Dziękujemy, 417andrzej_