Zapisz
Świdnickie cacko

Polecam gorąco,obiekt wart po stokroć obejrzenia.W tej chwili trwają prace konserwatorskie ale... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 21 września 2020
EwaP_12
Brzeg, Opole, Poland
Unesco

Warto odwiedzić jeden z najcenniejszych zabytków w Polsce. Kościół dostępny dla wózków... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 18 września 2020
831adriank
Poznań, Polska

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Przepiękny kościół zbudowany bez użycia drewna, piękny z zewnątrz jak i wewnątrz. Warto zatrzymać się na chwilę w środku i wysłuchać historii. Wejście bezpłatne.

Dziękujemy, Patrycja W

Obok stary cmentarz.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Lukasz_przewodnik
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Przepiękny barokowy kościół zbudowany z drewna. trzeba tam być i wysłuchać historii tego obiektu. Wewnątrz czuć ducha dawnej historii.
Naprawdę polecam.

Dziękujemy, GRZEGORZ M
Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Olbrzymi kościół zbudowany z drewna. Barokowy wystrój wnętrza.
Częściowo odrestaurowany. Ciekawa informacja audio dla zwiedzających. Niestety, górne piętra ciągle czekają na remont. Obok zabytkowy cmentarz.
Obiekt na liście zabytków UNESCO. Obowiązkowy punkt programu!

Dziękujemy, JoJa602
Zrecenzowano: 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

To co zobaczyliśmy przeszło nasze wyobrażenie. Pierwszy raz zobaczyłem taką budowlę i poznałem jej historię. Po prostu cudo. Wejście tylko za gotówkę. Warto posłuchać histpri tego miejsca. Co jakiś czas jest ta historia prezentowana.

Dziękujemy, 417andrzej_