Miejsce warte odwiedzenia

Wizytówka Świdnicy. Cudowna architektura, ładne otoczenie. Polecam zwiedzić podczas wizyty w... Przeczytaj więcej

Bartłomiej W
Świdnica, Polska
Magia starych murów

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019
emmazgaju
Forest of Dean, Wielka Brytania

Wizytówka Świdnicy. Cudowna architektura, ładne otoczenie. Polecam zwiedzić podczas wizyty w mieście.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Bartłomiej W
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Już z zewnątrz budowla zadziwia: starymi cegłami, sztukaterią, rzeźbami i architekturą. Wewnątrz też jest niezwykła, pełna kaplic, ołtarzy, ściennych malowideł i historii. Gdyby tak jeszcze wypiakować jej pełne wieków mury...

Dziękujemy, emmazgaju
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Przepiękna katedra . Warto zajść będąc w Świdnicy. Przepiękne malowidła , witraże i organy. Niestety ołtarz był w remoncie więc nie widzieliśmy go ale podobno też jest piękny.

Dziękujemy, Grzegorz M
Zrecenzowano: 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Piękna katedra. Zabytek zachowany w bardzo dobrym stanie. Obecnie trwają prace budowlane głównego ołtarza. Warto porównać z katedrą we Wrocławiu.

Dziękujemy, maciejb939
Zrecenzowano: 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam zwiedzanie katedry, szczególnie polecam zwiedzanie wieży. Z wieży widać piękna paroname. Piękne wnętrza i organy.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, 834kiwic