Zrecenzowano: 16 sierpnia 2018

piękne umiejscowienie z dala od gwaru ulic spalin samochodowych pokoje z gustem umeblowane czyściutko recepcja jak i obsługa na najwyższym poziomie bardzo ważne parkin dla samochodów gości wystarczający jedliśmy tylko śniadania gdyż w dzień zwiedzaliśmy okolice na śniadanie bardzo ważne wszystko było świeże i smaczne bardzo ważne dla imprezowiczów imprezy można zamówić nawet na 250 osób ZDECYDOWANIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: korzystaliśmy z pokoi dwu osobowych polecam
Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Dorota B
Zrecenzowano: 13 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry hotel.
Pyszne jedzonko. Miła obsługa. Na pierwszym piętrze minifitnes który dość mocno słychać jeśli ma się pokój obok. Warto zadbać aby pokój był z daka od tego pomieszczenia.
Jeśli będę ponownie w Świdnicy na pewno się tam zatrzymam.

Termin pobytu: styczeń 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, grzegorzs90
Zrecenzowano: 10 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Solidny 3 gwiazdkowy hotel, dobrze położony, z łatwym dojazdem. Ogólni dostępna sala fitness z bieżniami i hantlami. Pokoje obszerne i czyste. Cicho i spokojnie. Mila obsługa na recepcji. Check-in bardzo sprawny.

Termin pobytu: listopad 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, donnieb564
Zrecenzowano: 19 października 2017

Bardzo ładny oraz dobrze wyposażony hotel.
Mój ostatni pobyt biznesowy to duży sukces min. dzięki temu hotelowi.
łóżka są bardzo wygodne, obsługa dobra i śniadania smaczne.
Czasem może denerwować ilość osób przebywających na miejscu(np, w pracy)
Generalnie polecam ;)

Termin pobytu: wrzesień 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, IrenaG366
Zrecenzowano: 8 lipca 2017

Z hotelu korzystam od kilku lat. Lokalizacja hotelu pozwala mi skrócić dojazd do fabryk do minimum. Hotel ma swój parking - co warto podkreślić bezpłatny. Osoby lubiące aktywność fizyczną i ruch na świeżym powietrzu znajdą miejsce do porannego, bądź wieczornego biegania.
Obsługa hotelu miła i uczynna. Pokój czysty. Wygodne łóżko.
Menu restauracyjne i dania serwowane na śniadania niezmienne.
Stali bywalcy zamawiają posiłki z pamięci :)

Termin pobytu: czerwiec 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa