Świdnica

“tak sobie”

Restauracja Miodowe Pola
Nr 19 wśród 41 Restauracje (Świdnica)
Opis: Restauracja regionalna
Opis: Restauracja regionalna
Zrecenzowano 5 września 2019

miejsce klimatyczyne, fajnie urządzone, obsługa miła. Jeżeli chodzi o dania, kosztowałam w sumie trzech. Zupa rybna w smaku w ogóle nie przypomniała rybnej, bardziej była to warzywna, do której powrzucano kawałki ryb. Przystawka polski parmezan to smak farszu do pierogów ruskich i było to bardzo dobre, ale otrzymałam do tego inną sałatkę niż wymieniona w karcie i nikt mnie nawet nie spytał czy zgadzam się na zamianę. Zraz w smaku ok, ale strasznie słony sos, być może wielokrotnie odgrzewany, podana do tego kapusta słabo przyprawiona, bezsmakowa. I do tego czas oczekiwania 50 minut to jednak zbyt długo.

Dziękujemy, alexb2711

Zrecenzowano 14 lipca 2019

poszedłem, dostałem to co chciałem i było obłędne. oczywiscie polecam szczególnie łososia wislanego M. G.

1  Dziękujemy, Munio8d
Zrecenzowano 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Poszłam tam tylko dlatego że koleżanka bardzo zachwalała pierogi z serem i kaszą jaglaną. Ha jestem osobą mięsożerną dlatego wybrałam schabowego z kością (29zł). Podany z ziemniakami puree z skwarekami oraz duszona młoda kapustą, byli to pyszne jedzonko. Koleżanka polecała Jeszcze chłodnik, ale po zjedzeniu jednego dania nie miałam już miejsca na zupę. Dania główne cenowo w okolicach 30-40zl. Polecam ten lokal, dużo zyskał w nowej odsłonie kulinarnej. Poza tym w karcie są też regionalne piwa i wina.

1  Dziękujemy, 834kiwic
Zrecenzowano 25 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Obłędne przepyszne jedzenie!!!dawno tak smacznie nie jedliśmy w restauracji. Wpadliśmy z mężem z ciekawości bo koleżanka poleciła....i już wiemy gdzie będziemy często jadac Jestem osobą na diecie bezglutenowej i nie było żadnego problemu żeby przygotować mi specjalnie danie bez glutenu i co było największym miłym gestem i zaskoczeniem że mogłam wnieść i napić się swojego piwa bezglutenowego którego państwo nie mieli w karcie obsługa przesympatyczna!!! POLECAMY!!!

1  Dziękujemy, natitrawii
Zrecenzowano 24 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, oparte o tradycyjne, regionalne przepisy, kompetentna, zaangażowana obsługa, miła, przytulna atmosfera. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni, wyszliśmy najedzeni i zadowoleni. Na pewno wrócimy. Gorąco polecamy. Turyści z Krakowa.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, andrzejkaw

Restauracja Miodowe Pola — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świdnica, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Miodowe Pola? Podziel się wrażeniami!