“Lody”
Amaretto gelato caffe — recenzja

Amaretto gelato caffe
Nr 20 wśród 41 Restauracje (Świdnica)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

lody rewelka naprawde polecam. i porcja i obsługa, aaa kolejka mowi sama za siebie . jeśli znajdziecie się w Świdnicy Polecam

Dziękujemy, sebastiancy

Zrecenzowano 29 kwietnia 2019

Gorąco zachęcam do odwiedzin lodziarni. Wspaniałe lody, różnorodne desery, ciasta i torty, smaczna kawa

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Kalasancjusz
Zrecenzowano 25 marca 2019

Polecam tam pyszne lody i dobrą kawę. Desery lodowe na bogato i duży wybór, ale jeszcze lepsze lody gałkowe - śmietankowe, duże gałki i chrupkim waflu!
Podoba mi się aranżacja pomieszczenia. Sporo miejsc do siedzenia.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, AnnaC3810
Zrecenzowano 24 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Latem często przyjeżdżamy na smaczne desery. Lody są pycha, duże porcje warte swojej ceny. Lokal warto odwiedzić

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 522gabis
Zrecenzowano 17 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

W tej lodziarni jest zawsze kolejka, a lody wyglądają zjawiskowo. Po zakupie okazuje się, że nie tylko wyglądają, ale również smakują. Moje to miętowe, nutella i malaga, każdy smak rewelacyjny.
Gorąco polecam.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Osiedle_Swoboda

Amaretto gelato caffe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świdnica, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Amaretto gelato caffe? Podziel się wrażeniami!