Świdnica

“Cudo...”
TreMonti — recenzja

TreMonti
Nr 5 wśród 41 Restauracje (Świdnica)

Jadlam tam kilka roznych potraw-krewetki piri piri,pizze z pieca, makarony, mule, zupy kremy.. rewelacyjne, ostatnio tez desery ale beza Pawlowa przekracza wszelkie granice rozsadku do tego przemily kucharz pytający o nasze smaki. Podane starannie, dania dopracowane, w których przewija się ogrom smakow i kelnerki robiące wszystko, aby dania byly na czas a naczynia po spożyciu od razu pieknie uprzatniete. Polecam, naprawde warto!

1  Dziękujemy, Mariola Ł

Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

17 godzin temu

Z przykrością muszę dać jedną gwiazdkę. Nasza kolejna wizyta zakończyła się totalną porażką.
Zamówiliśmy 2 razy kanapki 2 razy zupę dnia (tego dnia była meksykańska) 2 razy tagiatelle z polędwiczkami wołowymi i kurkami, po pół godzinie dostaliśmy kanapki i na tym się zakończyło. Po 45 minutach podano nam jedną tagiatelle, robiąc wielkie oczy, że miały być dwie i totalne zdziwienie przy pytaniu o zupę dnia.
My też byliśmy zdziwieni, gdyż co jakiś czas przynoszono nam dziwne dania których nie zamawialiśmy, a to pizza a to jakieś makarony. Dookoła nas wszyscy dostawali swoje zamówienie, a my siedzieliśmy i czekaliśmy. Po godzinie bez naszych zamówień postanowiliśmy opóścić lokal regulując rachunek za kanapki i wodę.
Niestety w przeciągu kilku miesięcy wymiana obsługi nie wpłynęła korzystnie na wizerunek lokalu.
Co kilka tygodni przyjeżdzaliśmy z Wrocławia na rodzinny obiad, ale po dzisiejszym dniu (12.09.2019) nasza noga więcej tam nie stanie.

Dziękujemy, 394tomaszb
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne kameralne miejsce z pyszną włoską kuchnią :) Krewetki w cieście, pikantne mule i nieziemska beza ma deser !!!

Dziękujemy, 634tomaszb
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja mocno rekomendowana ale niestety po naszej wizycie nie możemy potwierdzić pozytywnych opinii. Pierwsza uwaga to bałagan na zapleczu, przy ladzie widoczny od strony klienta choćby w drodze do toalety- bardzo brzydko to wyglada i taki nieporządek nie świadczy dobrze o obsłudze czy samej organizacji pracy. Kolejny minus to brudne krzesełko dla dzieci- sami musieliśmy je wyczyścić i brudne zabawki na placu zabaw- nasze dzieci ubraniami wytarły ślizgawkę, domek i jego wnętrze oraz zabawki, które tam się znajdowały wyglądały jak ze śmietnika, były brudne, zaniedbane. Zamówiliśmy tomahowk steaks - kucharz przyszedł i przeprosił, ze ich nam nie przygotuje bo mięso jest nieświeże co dobrze świadczy o nim ale znowu wtopa.... okoń w soli - zwykła ryba nic specjalnego a okoń z pieczonymi warzywami to przeciągnięta ryba z pomidorami i oliwkami bo tylko takie warzywa były w tym zestawie. Makaron dla dZieci mocno al dente i podobnie- zwykły makaron w sosie pomidorowym, zupa krewetkowa najgorsza jaka miałam okazje jeść a szkoda.... desery tiramisu ok ale lody podane do deseru zawierały grudki białego proszku - być może to mleko w proszku. Lody śmietankowe dla dzieci bardzo wodniste. Frytki okropne! Tłuste, chyba z mączki ziemniaczanej bo nie było w nich czuć niczego z ziemniaka a smakowały tak, ze po zjedzeniu jednego zrezygnowaliśmy z pozostałych. Zapłaciliśmy prawie 500 zł a nie zjedliśmy niczego zaskakującego. Jedynie mięso było dobrze usmażone choć też kucharz zapytał nas o stopień wysmażenie a pani z obsługi wydając dania powiedziała, ze smażą mięso tylko na jeden stopień i ze nie ma u nich czegoś takiego jak stopień wysmażenie. Szkoda, bo byliśmy przygotowani na mega wrażenia smakowe a jedyne co pozostało to niesmak - rachunek wysoki a smaki zwykle i bałagan na wysokim poziomie.

Dziękujemy, 993kamilaf
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Przemiła atmosfera.
Potrzebna rezerwacja, nawet w tygodniu.
Dominuje kuchnia włoska.
Pizza włoska z pieca opalanego drewnem.
Super makarony i desery.
Dodatkowo karta sezonowa.
Lokalizacja przy drodze wyjazdowej na Wrocław nr 35.
Domek z ogrodem. Rodzinna atmosfera.

Dziękujemy, Lukasz_przewodnik

TreMonti — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świdnica, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w TreMonti? Podziel się wrażeniami!