“Fado i Wino zachwyca nie tylko kuchnią...”

Fado i Wino Restauracja & Wine Bar
Nr 10 wśród 41 Restauracje (Świdnica)
Opis: Po przekroczeniu progu hotelu Fado nie sposób oprzeć się przyjemności płynącej ze skosztowania dań naszej Restauracji.Tu możesz zasmakować tradycyjnych potraw kuchni polskiej podanych w innowacyjny,wyśmienity sposób.Nasi szefowie kuchni zgodnie przyznają:Chcemy pokazać, że dobrą kuchnię można robić nie tylko w dużych miastach.Dobre danie ma być w miarę proste,piękne,zrobione ze świeżych składników

Świetna propozycja na mapie Świdnicy. Dania ciekawie skomponowane (połączenie kuchni portugalskiej i polskiej), pięknie podane, a do tego smakują pysznie! Myślę, że poczuje się tam dobrze zarówno para na randce, jak i rodzina z dziećmi (jak w moim przypadku). Obsługa miła i uśmiechnięta. Duży wybór win portugalskich, ale i bardzo interesujących pozycji z polskich winnic. Naprawdę polecam!

Dziękujemy, Asia G

Zrecenzowano 20 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Tak obleśnego czegoś to ja dawno do jedzenia w restauracji nie dostałam.
Stary śmierdzący kurczak, przesolony, byle jak wrzucone przypadkowe warzywa, wstyd, bo wcześniejsza wersja restauracji potrafiła zaserwować posiłki na odpowiednim poziomie.

1  Dziękujemy, Karolina L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: fadoiwino, Manager, Fado i Wino Restauracja & Wine BarOdpowiedź udzielona 21 maja 2019

Szanowna Pani Karolino,
jest nam niezmiernie przykro, że danie, które Pani zamówiła nie spełniło Pani oczekiwań. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że zarówno mięso, którego używamy do przygotowania sałatki jak i wszystkie inne produkty, których używamy do przygotowywania dań w naszej restauracji są zawsze świeże i najwyższej jakości.
Zapewniamy, że kompozycja wszystkich dań serwowanych w naszej restauracji jest zawsze przemyślana i ani warzywa ani jakiekolwiek inne składniki nie znajdują się w nich przypadkowo.
Jednocześnie uważamy, że określenia, których użyła Pani do opisania zamówionego dania są wysoce krzywdzące i nieadekwatne do rzeczywistej jakości dań, którą zapewniamy w naszej restauracji.

Zrecenzowano 7 maja 2019

Bardzo miła i profesjonalna obsługa, szczególnie Pani Ola. Jedzenie bardzo dobre - pierogi z kaczki godne polecenia. Miejsce, w którym można dobrze zjeść jak również zrelaksować się i odpocząć z rodziną i/lub znajomymi. Polecam gorąco!!!

Dziękujemy, JDKD0713
Zrecenzowano 7 maja 2019

Jestem bardzo zadowolona. Z okazji urodzin zrobiłam wyjazd - niespodziankę mojemu mężczyźnie. Był zachwycony strefa Wellnes i wystrojem hotelu. Wysoki poziom - nie ma się do czego przyczepić. Wisienką na torcie jest świetna kuchnia.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Anita B
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z mężem bardzo miło zaskoczeni wystrojem, klasą a za razem ciepłem lokalu, pierogi z kaczką pierwsza klasa, mule w sosie serowym świeże i pyszne, obsługa pomogła w doborze wina co dopełnia wrażenia.

Dziękujemy, julia_sl74

Fado i Wino Restauracja & Wine Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świdnica, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Fado i Wino Restauracja & Wine Bar? Podziel się wrażeniami!