Świdnica
Zrecenzowano: 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt oceniam jak najbardziej pozytywne.
Pokoje czyste i sprzatane codziennie (dziekuje za wymiane recznika pomimo ze nie leżał na ziemi do wymiany). Śniadanie w pożądku, bez udziwnien ale dobre.
Hotel nie posiada restauracji ale do dyspozycji gości przez cala dobre jest kawa, herbata czy zimne napoje i woda.
Położenie idealnie samo centrum starego miasta i darmowy parking.
Z minusów które mnie osobiscie najbardziej irytowaly to brak stolika nocnego konkretnie w moim pokoju.
Niby glupotka ale jego brak mi przeszkadzał.
Po mimo dłuższego niz 1 noc pobytu tylko jedna saszetka żelu pod prysznic. Bylo by miło gdyby obsługa ogarniajac pokoj brak. Pewnie nie bylo by problemem poprosic o dodatkowe bo obsługa jest mega mila ale nie zaszkodzi by goście nie czuli że sie na nich . Podsumowujac to naprawde dobry wybor na jedna, dwie noce w Świdnicy jesli nie macie zbyt duzych oczekiwań.

Dziękujemy, margaretbene
Zrecenzowano: 27 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel w samym centrum miasta. Obsluga bardzo mila . Pokoje czysciutkie . Sniadanie kontynentalne .... kazdy wybierze coś dla siebie. Smaczne. Całą dobę dostepna kawa , herbata i napoje . Polecam bardzo

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, honoratap2018
Zrecenzowano: 30 stycznia 2019

pokoje przestronne, minimalistyczne wyposażenie, czysto; przyczepić się można do nie działającego expresu do kawy i braku restauracji; zatrzymałam się na dwie noce- na dłuższy pobyt hotelik nie nadaje się

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, malska69
Zrecenzowano: 15 października 2018

Fajny hotelik w samym centrum miasta i trzy kroki od starówki. Róznej wielkości i standardu pokoje, sala konferencyhna, jadalnia ze sniadaniami dla gości. Smieszna winda sprzed 100 lat.
Standard średni ale miejsce idealne na spacery po mieście.
Kawa, herbata w cenie pokoju do woli. Przemiła obsługa. Warty polecenia

Wskazówka dotycząca pokoi: 4 osobowy z małym salonikiem
Termin pobytu: październik 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Karlusia
Zrecenzowano: 11 października 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel Merkury ma świetną lokalizację. Profesjonalizm i życzliwość obsługi - godna pochwały. Całodobowa dostępność do kawy, herbaty i napojów oraz przekąsek jest dodatkowym atutem. Łóżka bardzo wygodne. Spało się świetnie. Pokój i łazienka bardzo czyste. Zabrakło mi półki w łazience i wieszaków na ręczniki przy umywalce i prysznicu. Piękna kabina z hydromasażem miała niesprawne pokrętło - szkoda.

Termin pobytu: październik 2018
Typ podróży: Podróż służbowa