Świdnica

“pyszna wołowina”
Restauracja WołoWina — recenzja

Restauracja WołoWina
Nr 7 wśród 41 Restauracje (Świdnica)
Zrecenzowano 5 września 2019

dobra lokalizacja, bardzo przyjemny wystrój, obsługa miła. Polecam sałatkę na focaccii oraz steki. Wszystko podane szybko, zgodnie z zamówieniem, mięsko pyszne, duże porcje.

Dziękujemy, alexb2711

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obiad rodzinny przy okazji przejazdu przez Świdnice, sałatka, makaron, burger. Bez szału, wołowina ok, nawet smaczna, ale już sałata słabej jakości, sos winegret też. Nie wrócimy.

Dziękujemy, 340emilia
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja, przyzwoita ale obsługa bardzo bardzo słaba. Przyszliśmy, zajeliśmy miejsca na tarasie i... czekaliśmy 40 min zanim przyszła kelnerka, wcześniej przechodziły 3 kelnerki obok żadna się nie zainteresowała naszą obecnością. Menu poprosiłem od gości którzy już nie potrzebowali. Mieliśmy szczęście, że po 40 minutach przyszła dodatkowa para, która zajęła stolik za nami i ich kelnerka zauważyła przy okazji nas. Zamówiliśmy burgery przed tą parą ale oni swoje dostali przed nami, zdążyli zjeść... my nadal czekamy już 1h15min... po 1.5h dostaliśmy burgery. Burgery bardzo smaczne, frytki jadłem lepsze.

Dziękujemy, Robert S
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Burgery - pierwsza klasa! Chyba najlepsze jakie do tej pory jadłam! Trochę zniechęcała mnie cena - ale za tę ilość i jakość? Warto!! Miła obsługa, dobra lokalizacja i fajny klimat - same plusy ;) Polecam!

Dziękujemy, j0anna666
Zrecenzowano 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwsza wizyta i bardzo miłe zaskoczenie. Steki zrobione, tak jak zamówiono. Podane na gorącej kamiennej płytce. Kolejna wizyta na pewno.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, VinceSr_07

Restauracja WołoWina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świdnica, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja WołoWina? Podziel się wrażeniami!