Ustronie Morskie

“Najgorsze miejsce w jakim byłam”
Fiszerija — recenzja

Fiszerija
Zrecenzowano 9 września 2019

Zmówiłam halibuta. Otrzymałam go w w aluminiowej foremce, ryba pływała w tłuszczu. O przyprawach zapomniano, była strasznie mdła. Danie mojego chłopaka również było bez smaku. Żałujemy, że wcześniej nie sprawdziliśmy opinii. Posiłki nie warte żadnych pieniędzy.

Dziękujemy, podrozniczka23

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Totalna maskara , omijać szerokim Łukiem !!! Smażone na starych tłuszczach , Ryba nie przypominała smaku ryby , pływała w okropnie słonym , obrzydliwym sosie ,surówki porażka, chyba najgorsze jedzenie jakie jedliśmy w swoim życiu !
Nigdy więcej , nie polecam !!!

Dziękujemy, Krzysztof G
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Nuggetsy z podejrzanie czerwonego mięsa, smierdzaca panierka. Dorsz niestety pełen wody i bez smaku. Stracone pieniądze i czas. Restauracja co prawda wygląda przytulnie, ale wygląd to nie wszystko....

Dziękujemy, Maciej P
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Nigdy więce! zapłaciliśmy za rybę a dostaliśmy nadmuchana twarda jak kamień skorupe pod którą było coś zeschnietego? Frytki jak by od rana już leżały a surówka 6zl mała porcyjka niestety nie do zjedzenia!!! Pierwszy raz nad morzem byłam tak rozczarowana a zarazem wkurzona bo głodna a rachunek nie mały!!!

Dziękujemy, Bozena K
Zrecenzowano 15 lipca 2019

Uwaga! Omijać szerokim łukiem!!! Po prostu tragedia, ryba bez smaku, mega tłusta, frytki sam olej a ceny niczym z "Korony Królów" Nie, nie, nie! Nigdy więcej!

Dziękujemy, Karolina S

Fiszerija — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustronie Morskie, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Fiszerija? Podziel się wrażeniami!