Ustronie Morskie

“Wielka pokusa”
Cafe Ambrozja — recenzja

Cafe Ambrozja
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Panuje przekonanie, że nad polskim morzem wszystko jest wściekle drogie i kiepskie. Ustronie w tym względzie miło zaskakuje. Ambrozja serwuje niezłe lody i pokaźnych rozmiarów desery, które można też skomponować z dostępnych dodatków. Jest jeden problem.... po kilku wizytach kilogramów przybywa w zastraszającym tempie. Smacznego.

Dziękujemy, 522januszr

Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie jestem zwolenniczką pyszności i słodyczy, wiec lody i przepyszne gofry były tak smaczne, że przemieszczając się z punktu A do punktu B zawsze kupowaliśmy „coś na drogę” ;)

Dziękujemy, Maja_Lewa
Zrecenzowano 30 września 2018 z urządzeń przenośnych

Ambrozja to moja codzienna pokusa na drodze nadmorskich spacerów.Wspaniałe,duuuże lody i aromatyczna kawa.Polecam każdemu !

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 425danutak
Zrecenzowano 10 września 2018

Wpadliśmy na lody, porcje były ogromne, ciężko było je zjeść, cena przystępna. Lody serwowane z Zielonej Budki, smaczne, zamawiałam z owocami i było ich dość sporo i duży wybór. Polecamy

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Ola D
Zrecenzowano 1 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Kawa ok, miejsce średnio czyste, lody z nisko średniej półki.
Można wpaść. Bez zachwytu.
Dosyć pusto i sporo miejsca w cieniu, na dachu i w środku

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, jakubz282

Cafe Ambrozja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie
Ustronie Morskie, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Cafe Ambrozja? Podziel się wrażeniami!