“Przemiła atmosfera, elegancja i styl.”

Restauracja Hotelu Lambert
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam pyszny lunch w stylowej atmosferze z widokiem na morze.
Krótko mówiąc można odsapnąć od gwary Ustronia.

Dziękujemy, 657jeremiaszk

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na początku omijalismy bo to "tylko" hotelowa restauracja ale jak nam.sie skonczyly opcje sniadaniowe postanowilismy zaryzykowac. I tu sie milo zaskoczylismy. Sniadania maja bardzo szeroki wybor dan wszystko świeże podawane w niewielkich ilosciach. Kazdy znajdzie cos dla siebie.
Obiadokolacje hotelowe rowniez bardzo dobre wybor juz nie tak szeroki ale dania bardzo smaczne dobrze doprawione. Do tego mila obsluga kelnerska.

Dziękujemy, 169sylwiaj
Zrecenzowano 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy dziś na obiadokolacji i z przyjemnością polecę to miejsce każdemu. Przystawka wątróbki z wiśniami była dobrym wstępem dla halibuta i sandacza mojej żony, kończąc delikatnym sernikiem i pysznym creme brulee:) Polecamy!

Dziękujemy, Simonpi1
Zrecenzowano 16 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Skad hotel bierze takich przesympatycznych pracownikow,swietnych kucharzy...?!? Jako goscie hotelowi weszlismy po spacerze na cos"niewielkiego" miedzy sniadaniem a obiadokolacją-wzielismy salatke,makaron-dania przepyszne,porcje na pewno konkretne! Polecam-aha-w gratisie oczywiscie cudowny widok na Baltyk

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 172izabelas
Zrecenzowano 30 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne śniadania , urozmaicone , dużo warzyw , owoce , ciasta , sery , ryby wędzone . Obiadokolacje urozmaicone . Było w czym wybierać . Smaczne , polecam .

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, karolinac373

Restauracja Hotelu Lambert — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustronie Morskie, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Hotelu Lambert? Podziel się wrażeniami!