Zrecenzowano: 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Był to mój pierwszy pobyt w hotelu Boulevard. Widoki na morze cudowne. Coś pięknego oglądać morze przez szybę. W nocy dźwięk fal , dało się czuć ta atmosferę morza. Do plaży bardzo blisko, praktycznie parę metrów dalej znajdowało się zejście na plażę. Apartament dobrze wyposażony. Łóżka cudnie miękkie i bardzo wygodne. Kontakt z obsługą na najwyższym poziomie. Zaskoczeniem (oczywiście pozytywny) okazał się balkon o którym nie miałam pojęcia rezerwując. Kolejnym zaskoczeniem był fakt że mimo że było ciemno , z okna apartamentu było widać fale. Nie żałuję wydanych pieniędzy. Z pewnością jeszcze kiedyś tu wrócę.

Dziękujemy, nataliabX7647OL
Zrecenzowano: 6 lipca 2019

Miejsca parkingowe ofwrowane przez hotel są bardzo małe. Praktycznie nie można wejść do auta (wyjść z auta) nie uderzając drugiego pojazdu. Nie warto z nich korzystać. Pani z obsługi stwiwrdziła,że hotel miejsce zapewnił... szkoda tylko, że nigdzie nie ma mowy o tym jakie to miejsce.

Dziękujemy, Bartłomiej P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ZdrojowaHotels, Kierownik, Boulevard Ustronie MorskieOdpowiedź udzielona 19 lipca 2019

Dzień dobry ,
miejsca parkingowe usytuowane pomiędzy budynkami są przeznaczone de facto dla samochodów osobowych i nigdy nie mieliśmy negatywnych opinii od Gości dotyczących problemu z szerokością miejsca postojowego ponadto szerokości są regulaminowe. Pracownicy Recepcji za każdym razem informują Gości o specyfikacji parkingowej dla obiektu Boulevard Ustronie Morskie. Zachęcamy do przeanalizowania poprawności dodanej recenzji.
Pozdrawiamy,
Zespół Boulevard Ustronie Morskie by Zdrojowa

Zrecenzowano: 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Super, super, super!!! Polecam. Bajeczny widok z okna, super sprawa z tarasem widokowym. Szum fal słyszalny nawet przy zamknietych oknach. Cudnie. Byliśmy z 7 miesięcznym synkiem i warunki ok. Kuchnia w pełni wyposażona, nie trzeba brać swoich naczyń itp. Do plaży mega blisko :) schodzisz na dół i właściwie jesteś na plaży :) Restauracja też ok. Jedzienie dobre, jedynym minusem w wersji objadowej jest możliwość wyboru tylko 2 dań narzuconych z góry (nie można wybrać czegokolwiek proponowanego w menu).

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Melcia735
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ZdrojowaHotels, Kierownik, Boulevard Ustronie MorskieOdpowiedź udzielona 29 czerwca 2019

Dzień dobry , serdecznie dziękujemy za ocenę i opinię. Czerpiemy ogromną radość, kiedy nasz Gość jest zadowolony ze spędzonego czasu w naszym aparthotelu. Zapraszamy do ponownego wypoczynku :-) Do zobaczenia! Pozdrawiam, Ewelina Żołynia, Kierownik Obiektu

Zrecenzowano: 12 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Było d o s k o n a l e !!!
Bardzo wygodne łóżka, duża wanna w łazience, czystość 10/10, na widok z salonu brak skali - morze na wyciągnięcie ręki, a od jego szumu nie da się wręcz uciec będąc w apartamencie (nawet przy zamkniętych oknach).
Jeden maleńki minus - brak kieliszków do wódki;)

Termin pobytu: marzec 2019
2  Dziękujemy, 424ma_gorzatak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ZdrojowaHotels, Kierownik, Boulevard Ustronie MorskieOdpowiedź udzielona 24 marca 2019

Dzień dobry Pani Małgorzato, serdecznie dziękujemy za podzielenie się rewelacyjną opinią i przyznanie zadowalającej wysokiej "5" z pobytu w Boulevard Ustronie Morskie. Cieszymy się, że apartament spełnił oczekiwania, a widok morza rozciągającego się za przeszkloną ścianą pozytywnie zauroczył. Mamy nadzieję, że będziemy mieć możliwość gościć Panią ponownie w najbliższej przyszłości. Gorąco zapraszamy! :-) Przesyłam słoneczne pozdrowienia, Ewelina Żołynia, Kierownik Boulevard Ustronie Morskie wraz z Zespołem

Zrecenzowano: 23 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy tu drugi raz. Małżeńska weekendowa randka w uroczym miejscu. Lokalizacja nie ma sobie równych, a widok z " łóżka" jest nie do opisania. Śniadanko pyszne. Wrażenia niezapomniane. Na pewno jeszcze tu wrócimy.

Termin pobytu: luty 2019
1  Dziękujemy, maciejania123

Dzień dobry , gorąco dziękujemy za wspaniałą opinię - jest dla nas niezwykle zadowalająca. Każdy Gość jest dla nas bardzo ważny, więc staramy się zrobić wszystko by czuł się wyjątkowo w równie wyjątkowym miejscu, jakim jest nasz Boulevard :-) Zachęcamy do ponownego wypoczynku. Do zobaczenia! Przesyłam morską bryzę, Ewelina Żołynia, Kierownik Obiektu