Ustronie Morskie

“Smacznie i bogato”
Na Bogato — recenzja

Na Bogato
Zrecenzowano 1 września 2019

Bardzo smaczne jedzenie. Szczególnie polecam Burgery, sałatkę Cezar i zupę gulaszową. Przystępne ceny i miła obsługa.

Dziękujemy, Marta O

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pozytywne opinie skusiły nas do odwiedzin , wystrój słaby, toalety tragiczne...
Obsługa bardzo miła i zna kartę
Jako plus możemy zaliczyć świeżo wyciskane soki...bardzo fajny mix różnych owoców
Jeśli chodzi o jedzenie to do zjedzenia ale bez fajerwerków, porcję duże.

Ogólnie mamy mieszane uczucia po wizycie w "Na bogato " ...z jednej strony kilka plusów z drugiej nie do końca dobrane smaki w daniach...
Lokal ma potencjał z racji lokalizacji , ale dobry punkt to nie wszystko.
Ceny adekwatne do jakości serwowanych dań.

Dziękujemy, Kodziu
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Niestety dorsz był mrożony i to mocno bo na talerzu wypływała woda i to dużo. Surówka z czerwonej kapusty taka sobie, marchewka bardzo dobra. Frytki też bardzo dobre.W ustroniu jadłem bardziej smacznego dorsza. Oczekiwanie w miarę krótkie. Cena bardzo przystępna.

Dziękujemy, Wencek32
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Jedzenie pyszne, porcje duże, obsługa szybka i bardzo miła. Ceny bardzo dobre. Z pewnością tu wrócę.

Dziękujemy, MariaD9073
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Do restauracji zawitaliśmy ponownie, mając cudowne wspomnienia z pierwszej naszej wizyty. Wtedy nasze podniebienie i kubki smakowe zostały w 100% zadowolone. W tym roku było dokładnie tak samo. Pyszny Burger, zupa rybna wyborna , wspaniałe Carpaccio i Dorsz z frytkami ( przez mojego syna zwany rekinem) taki jak być powinien. Polecamy i napewno jeszcze tam wrócimy

Dziękujemy, MagdaLena W

Na Bogato — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustronie Morskie, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Na Bogato? Podziel się wrażeniami!