“Przeciętne miejsce ”
Smażalnia Ryba — recenzja

Smażalnia Ryba
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Gdybym miała ponownie odwiedzić to miejsce dwa razy bym się zastanowiła, jedząc rybę ma się wrażenie że byłam dość długo zamrożona, surówka jałowa bez smaku, frytki całkiem smaczne. Jedyny duży plus to duże porcje ale to się przekłada również na cenę..

Dziękujemy, Ogrodniczkaa

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Nie polecam. Panie obsługujące mają miny jakby pracowały za karę, Przy zamówieniu miałam wrażenie jakbym była intruzem. Przy odbiorze dań jest bałagan. Nie wiadomo które danie jest kogo, a obsługa ma pretensje do klienta Ryby z pieca były w połowie surowe, Jedyne co było smaczne to surówki i ziemniaki.

Dziękujemy, Dorota M
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dość przeciętne miejsce na rodzinny obiad. Ryba droga i wydaje się mrożona. Porcje średniej wielkości. Mała przestrzeń zabaw dla dzieci. Plusem bardzo miła obsługa.

Dziękujemy, nikodemsz
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra smażalnia,bylismy tam w tamtym roku i teraz 26lipca.Nie zgadzam sie z ta panią ktora napisala ze byl tam stary olej i mrożona ryba, nam bardzo smakowalo,zarówno dorsz jak i sola byly super no i świeże surówki,wszystko bardzo dobre,napewno tam wrócimy.Polecam wszystkim!!!!

Dziękujemy, amoros1
Zrecenzowano 22 lipca 2019

Okropne tłuste smażone na starym oleju na dodatek mrożone ryby bez smaku. Mrożona sola w sezonie to jakiś żart. Totalnie bez smaku i drogo. Nie polecam nikomu!

Dziękujemy, Justyna C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ewa K, Właściciel, Smażalnia RybaOdpowiedź udzielona 27 lipca 2019

Szanowna Pani, hejtowanie może być sposobem na życie. Opisała nas Pani na każdej możliwej stronie. Prosty chwyt ze starym olejem i mrożoną rybą zdruzgocze każdą smażalnię. Nie będę z Panią polemizować. I tak Pani nie przekonam. Szkoda tylko, że zabrakło Pani odwagi, by osobiście poinformować nas o swoim niezadowoleniu.

Smażalnia Ryba — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Ustronie Morskie, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Smażalnia Ryba? Podziel się wrażeniami!