“Obiad”

Restauracja " Ogród Tajemnic "
Zrecenzowano 7 września 2019

Niby dobre jedzenie , ale nic specjalnego. Gulasz słony , grochówka rzadka ... Wątpię że wrócę,ceny przystępne.

Dziękujemy, Majowa91

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Byliśmy w Krynicy Morskiej dzisiaj, to jest 30 sierpnia 2019 roku w porze obiadowej. Zamówiliśmy zupy: rosół i barszcz czerwony. Na drugie danie pierogi ruskie i placki ziemniaczane. Rosół był zimny i w zasadzie to była woda z makaronem. 1 fragmencik marchewki i 3 listki czegoś zielonego. Barszcz przeciętny.
Drugie danie to porażka. Moje placki (3 sztuki) były niedosmażone i cieknące od oleju. Po naciśnięciu placka, wyciekał z niego olej, brrrrr. Zero serwetek na stołach, chyboczący się stół. Sztućce ładne, to trzeba przyznać.
Żona miała pierogi ruskie (ponoć domowe), ale jak jemy w różnych miejscach, tak po raz pierwszy widziałem, jak "wybiera" środek z pierogów, a "tony" ciasta odkłada na bok. Pierogi były bardzo grube i niedogotowane, wyszła z nich breja, znaczy z ciasta. Farsz ponoć dobry, przyprawiony.
Jak wychodziliśmy z baru, to stał pod nim dostawca, to znaczy mały bus z napisem "pierogi dla gastronomii", czy coś takiego. A w restauracji napisane: pierogi własnego wyrobu- czyli kłamstwo.
Ponadto jak na restaurację, potrawy trzeba odbierać samemu. Talerze do drugiego dania kwadratowe, ciężkie. Ludzie mieli kłopot, aby tylko te dwa talerze zmieścić na tej tacy.
Wielki niesmak. Rok temu tam byliśmy, ale też menu nas nie powaliło. Daliśmy im szansę, ale to był ostatni raz. A szkoda. Piękne miejsce, można zjeść z widokiem na morze, ale jedzenie kiepskie, obsługi w zasadzie brak.

Dziękujemy, KucharzAmator
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

jedzenie masakra, flaki slone ze zjesc sie nie dało, chleba 1 kromka. Drugie danie watróbka nie dosc, ze zimna to i surowa. Gratuluje kucharza.
Jak jestem 9lat w Ustroniu Morskim NIGDY W ZYCIU TAM NIE POJDE. Znajomym tez juz odradziłem. Najlepsze, kolega zamowil piwo, z w kuflu pełno mrowek,a pani po zwroceniu uwagi cytuje" to sie zdarza" P O R A Ż K A

Dziękujemy, sylwekdam
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemna restauracja z widokiem na morze, dobre, urozmaicone jedzenie, także dla dzieci. Dobra odskocznia od okolicznych śmierdzących smażalni. Ceny umiarkowane, relacja cena-jakość bardzo dobra, polecamy!

Dziękujemy, Justibie
Zrecenzowano 19 lipca 2019

Jedzenie ok, co prawda sznycel okazał się po prostu filetem z kurczaka a piwo nalewane jest na odwal się, chyba zawsze w mniejszej ilości, niż zamawiana. Ale więcej uwagi należy sie tu obsłudze... Podczas naszej wizyty młoda dziewczynka zatrzasnęła się w damskiej toalecie. Zapytałam Panią jakie mają sposoby za zatrzaśnięte toalety, Pani odpowiedziała, że żadne, bo otwierane i zamykane są od wewnątrz, po czym zajęła się nabijaniem na kasę i kompletnie nie wykazała JAKIEGOKOLWIEK zainteresowania zatrzaśniętym dzieckiem! Zamek miał nacięcie i możliwość otwarcia od zewnątrz, ale mechanizm był zepsuty. Sytuacja trwała kilka minut, Tata próbował wytłumaczyć przez drzwi, jak otworzyć drzwi, a obsługa nie podjeła jakichkolwiek działań i najzwyczajniej zlekceważyła sytuację! Totalny brak odpowiedzialności i ignorancja na niedopuszczalnym poziomie! Kolejnym dużym minusem jest brak informacji o braku możliwości płatności kartą, co - ok, nie jest problemem - dobrze jednak o tym wiedzieć zanim dokona się zamówienia i poprosi o płatność kartą. Pani po zwróceniu uwagi, że brakuje kartki z informacją była ostentacyjnie obrażona i niemiła. Jest to niestety stosowanie nieuczciwych praktyk rynkowych — m.in. wprowadzanie konsumentów w błąd. Kluczowym aspektem jest jasne, w sposób nie budzący wątpliwości (np. wywieszka o określonej treści) poinformowanie klienta o ramach oferty sprzedawcy/usługodawcy - w tym o sposobie zapłaty, tj. że zapłata następuje w określonej postaci. Pani oburzenie na zwrócenie uwagi było nie na miejscu, zakonczończone totalnie niechlujnym nalaniem piwa z mega pianą i "rzuceniem" go na tacę.. Podsumowując jedzenie ok, ale bez szaleństw, za to Pani na kasie i Jej obsługa na skandalicznym poziomie. Na koniec, na górnym tarasie jest odbita deska w przejściu i odskakuje, stwarzając niebezpieczeństwo w poruszaniu się.

Dziękujemy, Marta M

Restauracja " Ogród Tajemnic " — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustronie Morskie, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja " Ogród Tajemnic "? Podziel się wrażeniami!