“Paskudna obsługa”
Collins Bistro — recenzja

Collins Bistro

Witam. Nie polecam miejsca ze względu na jakość obsługi. Jednego dnia podają do stołu. Drugiego człowiek czeka i kiedy z kiedy przynoszą, to bezczelnym tonem dostaję się komunikat, że kelnerka nie wyjdzie zza lady! To od czego są kelnerzy? Dodam, że za barem było chyba z 6 kelnerow. A i zamowienie niezgodne z menu, wybrakowane, a cena ta sama!

Dziękujemy, PodroznicyTrzej

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Są dwa lokale Collinsa, jeden restauracyjny drugi raczej aby szybko zjeść. Pierwszy serwuje pizzę i frytki na papierze, drugi jest już restauracją. Jedzenie jest smaczne. Wieczorem można posłuchać muzyki na żywo. Na wielki plus zasługuje bardzo miła obsługa! Do lokalu można przyjść z czworonogiem.

Dziękujemy, paatmaad
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Za każdym razem jak jestem w Ustroniu odwiedzam Collinsa bo smakowało mi tam jedzenie i uwielbiam wieczorki gdy śpiew pani Magda ale zauważyłam że od kiedy zmieniła się karta dań czyli od połowy lipca tak też zmieniło się troche ilościowo dotyczy to znacznie mniejszych porcji i jakościowo np drinków. Wprowadzono taki bonusik ze między 17a 19 gdy zamówisz drinka to drugi gratis i owszem tak jest, ale drinki są trochę oszukane ponieważ nie maja tych składników które są określone w karcie np zamiast grenadiny wlewaja zwykły sok malinowy ochyda! psuje cały smak nie wspomne juz o likerze malibu którego nie było wcale . Gdy zwróciłam barmanowi uwagę to powiedział że sie skonczyła grenadina tylko gdy byliśmy dwa dni temu ze znajomymi to też tak samo było. Uwazam ze to nie ładnie tak oszukiwać klientów na bonusik i serwować nie zgodne z kartą wodniste bez smaku drinki.
Za to duży minus dla ulubionego wczesniej collinsa.

Dziękujemy, JOLKA68
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedno z miejsc, ktore odwiedzam co roku. Dania na wysokim poziomie (polecam Collins burgera i salatke z lososiem a dla dzieci Dorsza z frytkami). Bardzo dobra choc stale zmieniajaca sie obsluga. Zawsze wolny stolik co przyciaga mnie to w miejsce.

Dziękujemy, nikodemsz
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spaghetti bolognese bardzo dobre, idealnie doprawione.
Burger również bardzo dobry, nie był może najlepszym jaki jadłem w życiu ale pewnie znalazł się w pierwszej 5tce.
Ceny przystępne, za obiad dla 2 osób ok 70zl.

Dziękujemy, krzysiuzakapior

Collins Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustronie Morskie, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Collins Bistro? Podziel się wrażeniami!