“Nie polecam❗️”
Skansen Chleba — recenzja

Skansen Chleba
Zrecenzowano 10 września 2019

Nie polecam❗️❗️❗️Omijać szerokim łukiem ❗️Obsługa do bani ❗️Jedzenie do bani❗️I wszystko inne również ❗️

1  Dziękujemy, MonikaW1610

Zrecenzowano 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zajelismy stolik o godzinie 15.10. Przy skladaniu zamowienia otrzymalismy informacje ze bedziemy czekac 45 minut. Przyjelismy to do wiadomosci. Kiedy zaczely splywac pierwsze dania poinformowano nas (o godzinie 15.40) ze mamy opuscic sale bo maja rezerwacje. Pani w bardzo opryskliwy sposob poinformowala nas o tym ze to nie jest jej sprawa gdzie usiadziemy i powinnismy sami sobie przeniesc i poprzesuwac stoliki. Wiec w trakcie jedzenia musielismy przenosic rzeczy, talerze itp.
Zamowienia nie otrzymalismy w calosci. Panie zapomnialy o zupach, dodatkach do dan glownych. O sztucce musielismy sie dopominac 4 razy. A jedzenie w samo sobie bardzo slabe- nalesnikow nie dalo sie zjesc z nadmiaru cukru.
Nie polecam.

1  Dziękujemy, gosiak627
Zrecenzowano 11 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Można wjechać, zjeść smaczny obiad i jechać dalej. Skansen zwiedza się 5 minut. Samoobsługa. Ceny niewygórowane.

Dziękujemy, szkorbik75
Zrecenzowano 24 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce ocenie jedynie na podstawie zakupów na wynos.
Skansen chleba odwiedziłem niejednokrotnie kupując chleb wypiekany na miejscu oraz dziczyznę , ( polędwica z dzika , kiełbasa myśliwska , kabanosy ).
Zarówno pieczywo jak i wędliny to znakomity wyrób do osób szukających zdrowego „ innego niż na codzień „ pożywienia.
Chleb jest bardzo drogi , ponieważ bochenek kosztuje kilkanaście złotych , ale może dlatego jest taki dobry.
Dobry bo drogi , czy drogi bo dobry - nie ma co się zastanawiać , jeśli klient jest zadowolony , to cóż więcej wymagać !

Polecam

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 857panamac
Zrecenzowano 19 października 2018

Wstąpiłam ze znajomym do Skansenu na obiad. Zamówiłam zupę rybną. Polecam, pyszna. Wystrój w starym stylu. Można kupić chlebek o różnych smakach. Swojskie wędliny i z dziczyzny także. Miła i sympatyczna obsługa. Wspaniałe obejście. Duzo miejsc do parkowania. Na wcześniejsze zamówienie dla wycieczek, możliwość pieczenia chleba. Warto wstapić i skorzystać z tej restauracji.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Ludmiła D

Skansen Chleba — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustronie Morskie, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Skansen Chleba? Podziel się wrażeniami!