Ustronie Morskie
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Ośrodek przereklamowany,podłoga w domku była brudna,kanapa poplamiona, kaloryfer oberwany, obsługa ma wszystko w nosie i nawet nie zna słowa "przepraszam".płacisz za parking a miejsc brak i wieczne problemy z wjazdem i wyjazdem z ośrodka, a brama jest 1km od recepcji.abimacje dla dzieci to tylko teoria, a w sali zabaw dla najmłodszych popkorn na podłodze i huk z sali gier.

Dziękujemy, Gosiaxxxxxx
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HolidayParkAndResort, Biuro Obsługi Klienta, Holiday Park & Resort Ustronie MorskieOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2019

Dziękujemy za wystawioną opinię oraz bardzo przepraszamy za napotkane problemy. Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta pod numerem 735 200 800 w celu przedstawienia szczegółów zastrzeżeń i możliwości kontaktu zwrotnego. Serdecznie pozdrawiamy, Holiday Park&Resort.

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dziękujemy pięknie za wypoczynek w tym miejscu z dzieckiem. Apartamenty z tarasem i widokiem na plac zabaw to najlepszy pomysł ponieważ rodzice mogą odpoczywać A dzieci szaleć na placu zabaw. Ośrodek blisko morza. Tak naprawdę wszystko na miejscu nie trzeba wychodzić z ośrodka. Wieczorem zabawy dla dzieci. Najlepsze wakacje. Polecam...

Dziękujemy, Ewa Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HolidayParkAndResort, Biuro Obsługi Klienta, Holiday Park & Resort Ustronie MorskieOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2019

Szanowna Pani Ewo, dziękujemy serdecznie za wystawioną opinię! ☀️ Jest nam niezmiernie miło czytając te słowa. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie, Holiday Park&Resort

Zrecenzowano: 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonałe miejsce na wypoczynek, zarówno dla rodziców jak i dla dzieci. Ciężko się do czegoś przyczepić. Obsługa miła, pomocna. Wszystkio codziennie sprzątane, trawa zadbana. Nawet jak nie ma pogody to i tak jest co robić - my akurat mieliśmy i było super.

Dziękujemy, Seweryn K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HolidayParkAndResort, Biuro Obsługi Klienta, Holiday Park & Resort Ustronie MorskieOdpowiedź udzielona 2 sierpnia 2019

Szanowny Panie Sewerynie, dziękujemy bardzo, jest nam niezmiernie miło czytając te słowa :) Serdecznie pozdrawiamy oraz zapraszamy ponownie do Holiday Park&Resort! :)

Zrecenzowano: 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce do spędzenia czasu z małymi i większymi dziećmi. Bezpieczne place zabaw dużo atrakcji. Blisko do morza liczne restauracje i smażalnie/wędzarnie świeżych rybek. Miła pomocna obsługa na 5+. Gorąco polecam. Ośrodek wyglada tak jak pokazują na stronie zadbany wszytko co potrzeba jest :))

Dziękujemy, szymont590

Szanowni Państwo, dziękujemy serdecznie za Państwa opinię!☀️ Tak miłe słowa motywują nas do dalszej pracy. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie, Holiday Park&Resort

Zrecenzowano: 18 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt weekendowy (3noclegi) zaliczam do udanych. Gościłam w Holiday Parku z rodziną i znajomymi. Wynajęliśmy 9-osobowy domek. Standard drewnianego domku bardzo dobry. Rozmieszczenie pokoi: dół-salon (2miejsca sypialne)z kuchnią, łazienka; góra-2sypialnie-3 i 4-osobowe. Domek w pełni wyposażony włącznie z kuchnią. Zabieramy do domku ręczniki. Przed domkiem taras, na wyposażeniu elektryczny grill (kabel za dopłatą 50zl na cały okres pobytu).Parking płatny 10zl za dobę, drugie auto 20zl za dobę. Sprzątanie domku dodatkowo płatne 150zl oraz w rozliczeniu media: energia i woda. Ośrodek przepiękny. 155domkow i 119 apartamentów robi wrażenie. Wszystko bardzo dobrze przemyślane. Rozmieszczenie domków, dostęp dla dzieci do placów zabaw, basen zlokalizowany w centrum, powodują, ze rodzic ma komfort w pilnowaniu dzieci. Ośrodek ogrodzony. Na terenie ochrona. Serwis sprzątający dba o porządek. Przepięknie utrzymane trawniki i roślinność. Na terenie Holiday Parku kawiarnia czynna do 22.00 i od 20.06.19 będzie uruchomione bistro. Dzieciaki mają mega frajdę i nie chcą stad wyjeżdżać. Nie ma potrzeby wychodzenia poza ośrodek. Jest tutaj wszystko. Rowerki, hulajnogi i inne zabawki dostępne dla dzieci bez dodatkowej opłaty. Polecam.

Dziękujemy, monikap95

Szanowna Pani, dziękujemy za wystawioną opinię, jest nam niezmiernie miło. Mamy nadzieję do zobaczenia za rok w Holiday Park&Resort :) Serdecznie pozdrawiamy!