“Bardzo miło i przyjemnie ”
Kabaczek — recenzja

Kabaczek

W Ustroniu chyba najlepsza. Duże porcje i bardzo poprawne dania. Na plus szybka i sprawna obsługa. Ceny również dobre. Szczerze polecam.

Dziękujemy, MJPniewy

Byliśmy w kabaczku pierwszy raz na kolacje w granicach godziny 19. Początkowo nasza obecność nie wzbudziła większego zainteresowania obsługi ale kiedy dłuższy czas wypatrywaliśmy miejsca podeszła do nas pani Edyta (mam nadzieje, że dobrze zapamiętałam imię). Uprzejmie wskazała nam stolik na altanie po czym podeszła poinformować, że w środku zwolniło się miejsce i możemy się przenieść za co dziękujemy. Zamówiliśmy zupy (krem pomidorowy i dyniowy) pomimo małej pomyłki przy wydaniu zupy klasa! Bardzo pyszne. Drugie danie tego wieczora to gnocchi i dorsza zapiekany w borowikach. Obie potrawy super. Dodatkowo zamówiliśmy drinki i piwo. Wszystko podane w bardzo oryginalny i kolorowy sposób.
Drugiego dnia przyszliśmy na obiad zamówiliśmy rosół (nieco gorszy od kremów ale również był Ok) oraz jako danie główne sandacz w sosie kurkowym z gnocchi oraz lasagne. I tu uczucia są mieszane, bo o ile lasagne była pyszna to ryba była dosyć słaba. Gnocchi nie były solone albo odgrzewane drugi raz przez co wyszły bez smaku. Surówki, które podano do ryby smakowały właściwie identycznie (różniły się kapustą jedna biała, a druga czerwona).
Dodatkowo mimo, że byliśmy w drugiej połowie września uderzyło mnie to, że każdy z kelnerów ubrany był inaczej (cześć profesjonalnie w identyczne koszule, a reszta w bluzach) co wprowadzało małe zamieszanie kto jest kim.
Ogromny minus za kelnerkę, która podawała napoje żując gumę w dość widoczny sposób co robiło się dość nietaktownie.
Dodatkowo Pan (który jednego dnia był barmanem, a drugiego kelnerem, wiec nie wiem kim był dokładnie), przy każdej naszej wizycie wykłócał się o coś z kelnerami. Nie mam nic do zwracania uwagi ale robienie tego używając wulgarnych słów na sali pełnej gości (w tym małych dzieci) dalekie jest od profesjonalizmu.
Podsumowując uczucia mieliśmy dość mieszane, jednego wieczora wyszliśmy ogromnie najedzeni, a drugiego z ogromnym niedosytem i częściowym rozczarowaniem.

Dziękujemy, Karola9409

Bardzo dobra obsługa i jedzenie. Bogata oferta wegetariańska. Duże porcje w niskich cenach. polecam!

Dziękujemy, wioletau418

Jak dla mnie najlepsza restauracja w Ustroniu, świetna obsługa, przepyszne jedzenie i przystępne ceny. Dorsz zapiekany z serem i migdałami mistrzostwo świata, za rok wrócę tu znowu ;)

Dziękujemy, 57kikak

Jak na taka mieścinie jak Ustronie Morskie i ze średnim wyborem knajp, ta na prawdę jest do polecenia. Dania pięknie udekorowane, tak jak drinki, cena przystępna, a jedzenie podane bardzo szybko. Właścicielom naprawdę zależy żeby gość wrócił tu nie tylko drugi raz ale trzeci i czwarty tez:)

Dziękujemy, natixbb

Kabaczek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Kabaczek? Podziel się wrażeniami!