“Bez szału ”
Kabaczek — recenzja

Kabaczek
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Skuszeni wysokimi ocenami postanowiliśmy sprawdzić to miejsce. Trzeba było chwile poczekać na stolik - spodziewaliśmy się tego. Jednak kuchnia nas trochę zawiodła. Zamówione zupy były bardzo dobre, gorzej wypadły drugie dania: zamiast borowików - pieczarki, dorsz nie był dorszem tylko inna ryba. Pięknie podane napoje , jednak gorzej ze smakiem. Sok z wyciskane pomarańczy gorzki, lemoniada arbuzowa nie do wypicia. Sorbet z truskawki jak dla mnie zbyt mocno słodki, ale dzieciom smakował. Do obsługi bez zastrzeżeń , sprawnie , szybko i miło. Mieliśmy mieszane odczucia. Stwierdziliśmy zgodnie ze można pójść coś zjeść , ale tylko wtedy jak nie trzeba czekać w kolejce. Naszym zdaniem szkoda czasu na czekanie by wejść akurat do tej restauracji.

Dziękujemy, klon131

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Poszliśmy z dziećmi na kolację do Kabaczka po usłyszeniu i przeczytaniu pozytywnych opini. Na stolik 5 osobowy czekałem ok 15 min-czyli nie tak źle. Dostaliśmy 2 różne menu (czarne i biale). Po 5 min byliśmy gotowi do zamawiania. Czekamy aż ktoś do nas podejdzie ale zero zainteresowania że strony kelnerów. Więc zaczepiam jednego i pytam jak mam zamówić . Dostałem instrukcję że muszę iść do baru do środka i zamówić. Idę zamawiam a Pani (nawet miła ) mówi że pizzę to muszę zamówić w drugim barze. Idę zamawiam. Cola podana szybko w dużych kieliszkach ładnie przystrojonych. Poprosilem o lód i był lód za 30 sek. Po 15 min przyszły pierwsze dania . Na szaszłyk trzeba było poczekać 10 min dłużej. Generalnie porcje duże ładnie przystrojone w miarę smaczne. Widać że na kuchni pracują ludzie znający się na rzeczy(gotowaniu). Żeby zapłacić rachunek musiałem iść do dwóch barów (stać w kolejce) . Pani w warkoczykach (z innym akcentem) średnio miła zaniza ocenę obsługi. Reszta ekipy jak na takie ruchliwe miejsce daje radę.
Duże porcje , smaczne i w dobrej cenie- Duży plus
5 razy stanie w kolejce(czekanie na stolik , 2x żeby złożyć zamówienie, 2x żeby zapłacić rachunek) organizacyjnie słabo ale do przeżycia
Jak będę głodny to tam wrócę

Dziękujemy, China B
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy restauracje po zapoznaniu się z opiniami. Jedzenie smaczne wręcz pyszne a serwowanie artystyczne. W tym miejscu przekonałam się że nawet herbatę można podać w sposób wręcz zjawiskowo. Do końca wyjazdu na pewno zjemy jeszcze tam nie raz wszystkim polecamy. Nawet czas spędzony w kolejce oczekując na stolik nie przeszkadza warto dostać swoje. Polecam w 100%.

Dziękujemy, sylwiagrabowska
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli chodzi o stosunek cena do jakości Kabaczek od wielu lat ją zapewnia. Dania jak i desery czy drinki są bardzo ładnie podane. Jedzenie jest smaczne i uczciwe. Ryby smażone nie są obtaczane w grubej panierce, jednak zapiekane czasami przebywają parę minut za długo w piecu, natomiast pizza mogłaby „siedzieć” chwilę dłużej. Ubolewam także nad wycofaniem pizzy białej z menu.
Jednak odwiedzając restaurację co rok od paru lat muszę przyznać, że obsługa kelnerska z roku na rok jest jest słabsza i niekompetentna. Nie znają menu, po zamówieniu często czegoś brakuje czy to z zamówionego jedzenia czy sztućców.

Dziękujemy, paatmaad
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Restauracja na dobrym poziomie. Byliśmy w 7 osób, więc widziałam kilka dań, Estetyka i jakość podania - chapeau bas!!!Mały trik z dodaniem jadalnych kwiatów i kolorowych owoców a danie je się oczami :) Dobre , świeże surówki, ryby w minimalnej panierce , przepiękne desery. Wszystkie napoje - kawy, herbaty , lemoniady w asyście świeżych truskawek, borówek, karamboli , arbuza itd. Długa kolejka w oczekiwaniu na stolik mówi sama za siebie. Obsługa rewelacyjna. Za barem chyba sama szefowa - pełen profesjonalizm a w oczach diabliki :) ( miała Pani rację wyrzucając kelnerkę w okularach i telefonem w tylnej kieszeni spodni z restauracji - barddzo antypatyczna osoba, pracuje jakby za karę ). Poza wspomnianą kelnerką z piekła rodem , reszta personelu na medal. Szczególne podziękowania dla pani, która obsługiwała nasz stolik ( lat ok 40 , tatuaż na ręce, pomagała mi przenieść stolik - pełen profesjonalizm w każdym calu - od obsługi aż po dbanie o komfort gościa ). Jedzenie przepyszne, idelanie doprawione, krótki czas oczekiwania , ceny niezbyt wygórowane . W lokalu czysto, minimalistyczny wystrój, ale pasujący do charakteru restauracji, Jedyny minus - nie można palić w ogórdku.Stare powiedzenie mówi : Dobry Polak po jedzeniu, nie zapomni o paleniu " .Ogólnie poziom utrzymany - można dobrze i tanio zjeść. POLECAM W 100 %

Dziękujemy, kleopatra23

Kabaczek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Kabaczek? Podziel się wrażeniami!