“REWELACJA !!!”
Kabaczek — recenzja

Kabaczek
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Restauracja na dobrym poziomie. Byliśmy w 7 osób, więc widziałam kilka dań, Estetyka i jakość podania - chapeau bas!!!Mały trik z dodaniem jadalnych kwiatów i kolorowych owoców a danie je się oczami :) Dobre , świeże surówki, ryby w minimalnej panierce , przepiękne desery. Wszystkie napoje - kawy, herbaty , lemoniady w asyście świeżych truskawek, borówek, karamboli , arbuza itd. Długa kolejka w oczekiwaniu na stolik mówi sama za siebie. Obsługa rewelacyjna. Za barem chyba sama szefowa - pełen profesjonalizm a w oczach diabliki :) ( miała Pani rację wyrzucając kelnerkę w okularach i telefonem w tylnej kieszeni spodni z restauracji - barddzo antypatyczna osoba, pracuje jakby za karę ). Poza wspomnianą kelnerką z piekła rodem , reszta personelu na medal. Szczególne podziękowania dla pani, która obsługiwała nasz stolik ( lat ok 40 , tatuaż na ręce, pomagała mi przenieść stolik - pełen profesjonalizm w każdym calu - od obsługi aż po dbanie o komfort gościa ). Jedzenie przepyszne, idelanie doprawione, krótki czas oczekiwania , ceny niezbyt wygórowane . W lokalu czysto, minimalistyczny wystrój, ale pasujący do charakteru restauracji, Jedyny minus - nie można palić w ogórdku.Stare powiedzenie mówi : Dobry Polak po jedzeniu, nie zapomni o paleniu " .Ogólnie poziom utrzymany - można dobrze i tanio zjeść. POLECAM W 100 %

Dziękujemy, kleopatra23

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Z przykroscia musze zniechecic potenvjalnych klijentow. Smacznie i bardzo ladnie podane to fakt bezsprzeczny. Jakosc jednakze podanych potraw, ktora wychodzi pp pewnym czasie jest na poziomie zgloszenia do sanepidu. Dania faszerowane chemia ( w mojej opinii) celem uzyskania szybko smaku. Nistety oboje z zona bylismy chorzy po obiedzie w tej restauracji. Szkoda bo wydaje sie to najrozsasniejszy lokal w miejscowosci niestety tylko sie wydaje.

Dziękujemy, tomaszijoa
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przez kilkudniowy pobyt w Ustroniu codziennie jedliśmy w Kabaczku:) zachęciła nas pozytywna opinia. Pierwszego dnia czekaliśmy może 10min w kolejce (była godzina 21). Pięknie udekorowany drink, szybko podane Pyszne jedzenie! Byliśmy pozytywnie zaskoczeni. Drugiego dnia zamówiliśmy pizzę - obłędna!! Niestety trzeciego dnia czekaliśmy Ok 30-40 minut w kolejce i zamawiając drinki i jedzenie dostaliśmy najpierw jedzenie a potem po zjedzeniu czekaliśmy ok 20 min na drinki, dopiero potem okazało się ze nasza kartka zamówienia zaginęła;) ale przy takiej ilości gości jest to wybaczalne ;) wszystko rekompensuje pyszne jedzenie !!!

Dziękujemy, adziukochanie
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeden z lepszych lokali gastronomicznych, ktore odwiedzilem w Ustroniu. Zamowienia realizowane szybko, porcje duze, przyjemna obsluga. Brakuje tylko osoby, ktora wprowadzalaby gosci do stolikow, co zapobiegloby kolejkom I zamieszaniu przy wejsciu. Miejsce warte polecenia.

Dziękujemy, nikodemsz
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Wspaniale jedzenie - pięknie udekorowane i podane.
Cudowna atmosfera i obsługa.
Przystępne ceny, duże porcje, Wyśmienite smaki.
Restauracja godna polecenia, na najwyższym poziomie.
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Specjalne pozdrowienia dla przesympatycznego Pana Szymona

Siostry z Kielc

Dziękujemy, Iwona D

Kabaczek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Kabaczek? Podziel się wrażeniami!