Ustronie Morskie

“Super”
Restaurant Max — recenzja

Restaurant Max

Byliśmy kilkukrotnie. Jedliśmy praktycznie wszystko : ryby, zupy, burgery, kebaby, pizze, dania obiadowe, sałatki. Wszystkim zawsze bardzo smakowało. Trochę drogo ale jakość wynagradza.

Dziękujemy, M2658OSmicha_s

Zrecenzowano 17 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rzadko się spotyka takie miejsce gdzie można zjeść różnorodnie i mega smacznie a do tego wypić wyszukanego drinka lub dobre wino ... a ja takie miejsce znalazłam właśnie tutaj! Polecam wszystkim!!

Dziękujemy, 881justynak
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie naprawdę smaczne. Dość szybko podane , jednak ceny wysokie, mimo to wróciłabym jeszcze na deser :)

Dziękujemy, Majowa91
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy wielokrotnie podczas urlopu i zawsze wychodziliśmy zadowoleni. Zamawialiśmy różne dania i zawsze wszystko było bardzo dobre. Obsługa bardzo dobra. Trochę trzeba poczekać na wydanie zamówienia , jednak warto. Poza tym piękny widok uprzyjemnia pobyt w tym miejscu. Lokal godny polecenia. My będziemy zagladac zawsze jak będziemy w pobliżu.

Dziękujemy, klon131
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Restauracja położona przy płazy z ogródka można podziwiać widok morza . Co do jedzenia to polecam zupa rybna super , tatar ze śledzia tez wyśmienity do tego pyszne desery. Co do obsługi trochę obojętna ale w ostatnim tygodniu sierpnia plus duży nawał Niemców to nie ma się czego czerpać . Plusem tej restauracji jest kuchnia i wyśmienita kawa.

Dziękujemy, 997edytaw

Restaurant Max — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie
Ustronie Morskie, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restaurant Max? Podziel się wrażeniami!