“Wart polecenia ”
Restaurant Max — recenzja

Restaurant Max
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy wielokrotnie podczas urlopu i zawsze wychodziliśmy zadowoleni. Zamawialiśmy różne dania i zawsze wszystko było bardzo dobre. Obsługa bardzo dobra. Trochę trzeba poczekać na wydanie zamówienia , jednak warto. Poza tym piękny widok uprzyjemnia pobyt w tym miejscu. Lokal godny polecenia. My będziemy zagladac zawsze jak będziemy w pobliżu.

Dziękujemy, klon131

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Restauracja położona przy płazy z ogródka można podziwiać widok morza . Co do jedzenia to polecam zupa rybna super , tatar ze śledzia tez wyśmienity do tego pyszne desery. Co do obsługi trochę obojętna ale w ostatnim tygodniu sierpnia plus duży nawał Niemców to nie ma się czego czerpać . Plusem tej restauracji jest kuchnia i wyśmienita kawa.

Dziękujemy, 997edytaw
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze polecam to miejsce. Wybraliśmy się tam z dziećmi z uwagi na lokalizacje i dobre opinie. Nie zawiedliśmy się. Idealne miejsce na rodzinna kolacje przy zachodzie słońca. Polecam FishBurgera. Obsługa trochę markotna, ale cała reszta na duzy plus.

Dziękujemy, nikodemsz
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ładny widok, ceny nieco wyższe niż gdzie indziej. Zupa rybna pycha. Pizza dla dzieci również. Na obsługę nie ma co narzekać,bo w dzisiejszych czasach cud,że ktoś jeszcze pracuje;)

Dziękujemy, Anna D
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pysznie i bardzo ładnie podane. Miejsce z pięknym widokiem na morze oraz małym placem zabaw dla najmłodszych. Miła obsługa.

Dziękujemy, 615kamilz

Restaurant Max — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie
Ustronie Morskie, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restaurant Max? Podziel się wrażeniami!