MIła atrakcja

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019
Kasia N
Niezła atrakcja.

Polecam wjazd gondolą na Stóg Izerski. Na górze piękne widoki. Gondola 8 osobowa ale można również... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019
Andrzej D
Opole, Polska

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Sama kolejka i przejazd nią robi fajne wrażenie. Miło jest unosić się nad wierzchołkami drzew i bez wysiłku wjeżdżać na górę. Przy okazji można podziwiać panoramę gór i Świeradowa w dole. Kolejka jest dość słabo oznakowana. Szkoda, że nie ma parkingu i trzeba się wykosztować na prywatny. Niemniej warto korzystać z tej atrakcji choć cena nie jest niska.

Dziękujemy, Kasia N
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Polecam wjazd gondolą na Stóg Izerski. Na górze piękne widoki.
Gondola 8 osobowa ale można również zabrać rower i to jest fajna alternatywa na miesiące poza zimowe.

Dziękujemy, Andrzej D
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Brak wydzielonych miejsc parkingowych dla niepełnosprawnych. Próbowałem wjechać na parking pod stację kolejki . Niestety zostałem zatrzymany i poinformowany, że miejsca parkingowe sa tylko i wyłącznnie dla pracowników. Dla inwalidów nie ma. Połowa parkingu była wolna.

Dziękujemy, Less P
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Podróżując z maluchami, daliśmy radę wdrapać się na Stóg Izerski, ale z zejściem byłoby już ciężko. Kolejką jedzie się szybko, łatwo, przyjemnie, widoki głównie na las. Cena przystępna, dzieci (poniżej 3 lat) jechały za darmo. W dół jedzie się taniej niż w górę ;)

Dziękujemy, Iza P
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Moja recenzja jest oparta o organizację kina na wysokim poziomie, mianowicie na szczycie Stogu Izerskiego. To wspaniały pomysł, za który należą się te gwiazdki. Niesamowity klimat.

Dziękujemy, tusiemaluje