Zapisz
Fajna jazda

Bardzo fajny sposob na dostanie sie na górę. Szybując można zobaczyć ciekawą przyrodę. Polecam... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 30 stycznia 2020
muzeumpyry
Poznań, Polska
👍

Fajna atrakcja, piękne widoki, jednakże ciut za drogo, ale warto skorzystać. Duży parking w pobliżu.

Zrecenzowano: 27 października 2019
Agata S

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Brak wydzielonych miejsc parkingowych dla niepełnosprawnych. Próbowałem wjechać na parking pod stację kolejki . Niestety zostałem zatrzymany i poinformowany, że miejsca parkingowe sa tylko i wyłącznnie dla pracowników. Dla inwalidów nie ma. Połowa parkingu była wolna.

Dziękujemy, Less P
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Podróżując z maluchami, daliśmy radę wdrapać się na Stóg Izerski, ale z zejściem byłoby już ciężko. Kolejką jedzie się szybko, łatwo, przyjemnie, widoki głównie na las. Cena przystępna, dzieci (poniżej 3 lat) jechały za darmo. W dół jedzie się taniej niż w górę ;)

Dziękujemy, 854izap
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Moja recenzja jest oparta o organizację kina na wysokim poziomie, mianowicie na szczycie Stogu Izerskiego. To wspaniały pomysł, za który należą się te gwiazdki. Niesamowity klimat.

Dziękujemy, tusiemaluje
Zrecenzowano: 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna kolejka gondolowa. Szybka, cicha, oszczędza mozolnego podejścia. Jednym z większych atutów jest obsługa. Życzliwi, uważni, pomogą matce z dzieckiem, wsadzą rower, zmniejszą prędkość przesuwu wagonika - i to z własnej inicjatywy, bez proszenia i wołania. Bardzo sprawnie, profesjonalnie, czysto i wokół kolejki i w toaletach i w restauracji. Polecam.

2  Dziękujemy, Biesiekierski
Zrecenzowano: 10 lipca 2019

Przejazd kolejka to wielka atrakcja i kazdy powinien z niej skorzystac pod warunkiem, ze chce wydac 42 zlote za przejazd co jest wielka przesada. Znizki dopiero po 65 roku zycie i niepelnosprawni / trzeba miec przy sobie wszystkie chyba papiery bo legitymacja w moim przypadku byla niewystarczajaca /. W sumie znizka tylko o 7 zlotych, no ale chodzi o fakt. Mlodym i zdrowym polecam spacer droga w gore i w dol przy sprzyjajacej pogodzie bo wiele osob tak robilo. Wszystko wiec ladnie tylko cena zniecheca.

Dziękujemy, Dariusz K