“Kalamata jest super”
Restauracja Kalamata — recenzja

Restauracja Kalamata
Opis: PRZERWA REMONTOWA DO 09.12.2016
Opis: PRZERWA REMONTOWA DO 09.12.2016

Bardzo ładny lokal, jeszcze lepsze jedzenie i super obsługa. Byliśmy bardzo późno i nie stanowiło to problemu. Bardzo szybki czas realizacji zamówienia. DLa dzieci również mają mniejsze porcje,

Dziękujemy, sbachowski

wybraliśmy tę restaurację, ponieważ znajdowała się najbliżej naszego noclegu. okazało się ze jedzenie jest bardzo smaczne, a obsługa miła i uśmiechnięta. Bardzo przyjemnie spędziliśmy wieczór i z czystym sercem polecam odwiedzić :)

Dziękujemy, Bogusława P
Zrecenzowano 4 września 2019

Restauracja reklamuje się, że sama przyrządza potrawy ze świeżych składników. Wszystkie składniki jednego z zamówionych dań zostały kupione w supermarkecie i wyporcjowane. Wszystkie z podanych dań obiadowych o przeciętnym smaku a danie z jagnieciny było twarde. Najsmaczniejsze w tym wszystkim były: ryż, cappuccino i piwo.

Dziękujemy, Sławomir W
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Byłem na obiedzie z moimi dziećmi i mogę z czystym sumieniem polecić to miejsce. Musaka i gyros - palce lizać

Dziękujemy, Andrzej D
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po ilości gości w lokalu widać ze to jedno z lepszych miejsc w Świeradowie.
Kuchnia nie powala.
Obsługa zdecydowanie na plus.

Dziękujemy, 54grzegorzk

Restauracja Kalamata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świeradów Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Kalamata? Podziel się wrażeniami!