“Klimatyczne miejsce, dobre jedzenie.”
Swierkowa Karczma — recenzja

Swierkowa Karczma

Miła obsługa w restauracji, niedługo się czeka. Dosyć ciekawe potrawy choć ja lubię bardziej słone. Miejsce godne polecenia.

Dziękujemy, mojewnetrze

Smaczne gołąbki, jedne z lepszych jakie miałam okazję jeść. Sos pomidorowy dobry i aromatyczny. Ceny są średnie, porcje solidne i syte. Miejsce w sam raz na obiad, można usiąść tutaj bez problemu większą grupą znajomych

Dziękujemy, Kasia Ć

Duże porcje, ceny średnio-niskie. Pierogi bardzo dobre, cienkie ciasto i dużo farszu. Pstrąg też super, nie jadłem go nigdy w takim wykonaniu. Obsługa sprawna i kompetentna, kelnerka pomogła moim znajomym w wyborze odpowiednich dań

Dziękujemy, Remigiusz M
Zrecenzowano 10 września 2019

Szczególnie polecam placka po węgiersku, cena może wydawać się nieco duża (30 zł) - rekompensuje ją jakość i wielkość porcji. Placek był chrupiący, idealnie wysmażony i nieprzesadnie tłusty. Mięso w gulaszu - pycha, kruche i rozpływające się w ustach.

Dziękujemy, Klaudia M
Zrecenzowano 8 września 2019

Pyszne pierogi (z cienkim ciastem i dużą ilością farszu, spróbowaliśmy wszystkich rodzajów). Pstrąg smaczny lecz nie najlepszy jakiego miałam okazję jeść. Ceny są atrakcyjne, porcje duże, można zjeść tutaj obiad bez obaw że wyjdziemy z karczmy głodni. Klimat super, obsługa miła i przyjazna. Ogólnie polecamy!

Dziękujemy, Kamila M

Swierkowa Karczma — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świeradów Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Swierkowa Karczma? Podziel się wrażeniami!