“Placek po węgiersku”
Swierkowa Karczma — recenzja

Swierkowa Karczma
Zrecenzowano 10 września 2019

Szczególnie polecam placka po węgiersku, cena może wydawać się nieco duża (30 zł) - rekompensuje ją jakość i wielkość porcji. Placek był chrupiący, idealnie wysmażony i nieprzesadnie tłusty. Mięso w gulaszu - pycha, kruche i rozpływające się w ustach.

Dziękujemy, Klaudia M

Zrecenzowano 8 września 2019

Pyszne pierogi (z cienkim ciastem i dużą ilością farszu, spróbowaliśmy wszystkich rodzajów). Pstrąg smaczny lecz nie najlepszy jakiego miałam okazję jeść. Ceny są atrakcyjne, porcje duże, można zjeść tutaj obiad bez obaw że wyjdziemy z karczmy głodni. Klimat super, obsługa miła i przyjazna. Ogólnie polecamy!

Dziękujemy, Kamila M
Zrecenzowano 5 września 2019

Pstrąg, pierogi ruskie, pierogi ze szpinakiem, kurczak w sosie smietanowym z kluskami śląskimi - to jedliśmy i wszystko bardzo smaczne. Warto tu zajrzeć.

Dziękujemy, Sławomir W
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

To moja druga po Małym Dworku, ulubiona restauracja z bardzo smacznym smażonym pstrągiem. Bardzo klimatyczny lokal, dostępny parking, toaleta, miejsce zabawy dla dzieci na piętrze. Jeszcze tu napewno zawitam.

Dziękujemy, Jacek S
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Porcje jedzenia które otrzymaliśmy były wręcz nie do przejedzenia - nie spodziewaliśmy się takiego obrotu sprawy więc zamówiliśmy dość sporo dań. Na szczęście nic się nie zmarnowało - obsługa zapakowała nam resztę dań na wynos. Ogólnie bardzo smacznie i swojsko, lubię taki klimat

Dziękujemy, Iwona P

Swierkowa Karczma — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świeradów Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Swierkowa Karczma? Podziel się wrażeniami!